Kaip rinktis miegamojo baldus?

Daugelis nori, kad jų miegamasis būtų jaukus ir gražus, todėl svarbios tampa tiek spalvos, tiek ir miegamojo baldai. Kaip sukurti tokią erdvę, kuri puikiai tiktų poilsiui? Tai padaryti nėra sunku, tereikia žinoti tam tikrus patarimus ir galėsite be interjero dizainerio pagalbos susikurti savo miegamojo interjerą.

Baldai namuoseAr kada nors pagalvojote, kiek įtakos turi tinkamai parinktos kambarių spalvos? Spalvos mūsų gyvenime turi didžiulę reikšmę. Vienos spalvos nuteikia niūriai, o kitos – suteikia daug malonių emocijų. Kokios spalvos tinkamos miegamojo kambariui? Daugelis galvoja, kad miegamajame tiks tik mėlyna spalva, nes ji daugeliui asocijuojasi su ramybe. Tiesa yra tokia, kad miegamajam tiks ir kitos spalvos, pavyzdžiui, gerai nuteikia šviesios spalvos ar žemės spalvos. Tiesa, yra ir tokių spalvų, kurios ne itin tinka miegamajame kambaryje, pavyzdžiui, ryškiai geltona ar raudona. Jeigu norima ryškių spalvų, tai patariama naudoti tik tokios spalvos nedidelius akcentus, pavyzdžiui, raudonos spalvos šviestuvas, ar ryškiai geltonas kilimėlis. Kalbant apie spalvas, reikia paminėti ir tai, kad svarbus ir apšvietimas. Kuo jis geriau suplanuotas, tuo geriau. Miegamajame kambaryje nereikia itin ryškių šviestuvų. Verčiau rinktis paprastus kabinamus šviestuvus, o prie miegamojo lovos pastatyti stalinius ar sumontuoti sieninius šveistuvus tam atvejui, jei prireiks papildomos šviesos. Tinkamai parinktas ne per ryškus apšvietimas padeda sukurti jaukų kambarį.

Didelės reikšmės kambario jaukumui turi baldai. Miegamajame nereikėtų statyti daug baldų. Pagalvokite, kokių baldų tikrai reikia? Žinoma neapsieisite be miegamojo lovos. Svarbus patarimas – rinktis tinkamo dydžio lovą. Dydžio pasirinkimas priklauso ne tik nuo finansinių galimybių, bet ir nuo to ar miegosite vienas, ar dviese, ar mėgstate erdvę, ar ne. Standartinis dydis – 200 x 90 cm arba 200 x 160 cm. Galima rinktis ir platesnes lovas.

Kokie dar miegamojo baldai svarbūs? Neapsieisite be spintos. Ji turi būti pakankamai talpi, kad talpintų reikiamus daiktus. Medžiagų pasirinkimas labai platus, todėl turėsite galimybę rinktis tiek natūralias, tiek ir nenatūralias medžiagas. Tiesa, svarbus patarimas – spintą derinkite prie lovos. Norint papildomų baldų, verta pagalvoti apie naktinius staliukus, kurie skirti nedideliems daiktams pasidėti šalie lovos.

Labai svarbu, kad tiek kambario spalvos, tiek ir baldų spalvos tarpusavyje derėtų. Viskas turi būti vieno stiliaus ir spalvų. Dabar galima rasti įvairių derinių, todėl pagal pavyzdžius galima bus sukurti jaukų ir gražų miegamojo kambarį.

596
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *