Kaip išsirinkti geriausią šampūną nuo pleiskanų savo plaukų tipui?

PleiskanosJei kada nors kentėjote nuo pleiskanų, žinote, kaip tai gali varginti. Nuo niežtinčios galvos odos iki nepatogių baltų dribsnių – pleiskanos gali būti nuolatinis diskomforto ir gėdos šaltinis. Tačiau gera žinia ta, kad jums nebereikia kentėti. Naudodami tinkamą šampūną nuo pleiskanų, galite išnaikinti pleiskanas ir išlaikyti sveiką galvos odą be žvynelių. Tačiau, kai reikia išsirinkti geriausią šampūną savo plaukų tipui, tai gali būti šiek tiek sudėtinga. Svarbiausia rasti šampūną, kuris būtų specialiai sukurtas jūsų plaukų tipui ir poreikiams. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis geriausią šampūną nuo pleiskanų jūsų plaukų tipui. Taip pat apžvelgsime kai kuriuos geriausius rinkoje esančius šampūnus, kad padėtume jums tinkamai pasirinkti. Taigi, pradėkime!

Pleiskanomis gali sirgti įvairaus amžiaus žmonės, tačiau dažniausiai jos pasireiškia riebią ir sausą galvos odą turintiems žmonėms. Ji taip pat gali būti paveldima ir gali paūmėti dėl tam tikro gyvenimo būdo. Pleiskanos gali atsirasti bet kokiame amžiuje, tačiau dažniausiai jos pasireiškia 20-50 metų amžiaus žmonėms. Jei sergate pleiskanomis, esate ne vieni. Jos pasireiškia 50 % gyventojų ir yra labiausiai paplitusi galvos odos būklė. Pleiskanas galima gydyti įvairiais būdais. Tačiau pirmiausia svarbu nustatyti pagrindinę pleiskanų atsiradimo priežastį, o tada pasirinkti geriausią gydymo metodą, atitinkantį konkrečius jūsų poreikius. Rinkoje yra daugybė skirtingų šampūnų rūšių, todėl gali būti painu žinoti, kokį šampūną pasirinkti. Laimei, šiame straipsnyje aptarsime įvairius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis geriausią šampūną nuo pleiskanų jūsų plaukų tipui. Taigi pradėkime!

Suprasti savo plaukų tipą

Pirmas žingsnis renkantis geriausią šampūną nuo pleiskanų yra suprasti savo plaukų tipą. Plaukus galima suskirstyti į tris skirtingus tipus: riebius, sausus ir normalius. Riebūs plaukai paprastai būna stori ir garbanoti. Sausi plaukai paprastai būna ploni ir trapūs. Normalūs plaukai paprastai būna stori ir šiurkštūs. Jei nesate tikri, koks jūsų plaukų tipas, galite atlikti greitą testą namuose. Tiesiog paimkite nedidelę plaukų sruogą ir tarp delnų patrinkite nedidelį kiekį aliejaus. Jei plaukai jaučiasi riebūs, vadinasi, jūsų plaukai yra riebūs. Jei plaukai sausi, vadinasi, jūsų plaukai sausi.

Plaukų problemų nustatymas

Žinodami savo plaukų tipą, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į visas plaukų problemas, su kuriomis susiduriate. Pavyzdžiui, gali būti, kad galvos odoje susikaupia per daug riebalų arba produktų. Arba galbūt turite sausą galvos odą, kuri pernelyg pleiskanoja. Jei nesate tikri, kokios yra jūsų plaukų problemos, galite padaryti keletą dalykų. Pavyzdžiui, pildykite plaukų dienoraštį, kuriame kiekvieną dieną užsirašykite savo plaukų problemas.

848
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *