Mėnesio archyvas: 2020 m. spalio mėn.

Parduodami nauji butai Vilniuje ir NT įsigijimo etapai

Nors parduodami nauji butai Vilniuje stebina savo pasiūla, neretai nekilnojamojo turto įsigijimas tampa nemenku galvos skausmu. Kadangi būstas perkamas vos vieną ar du kartus per gyvenimą, žinoma, šis sprendimas turi būti priimtas racionaliai apgalvojus kiekvieną smulkmeną. Kitaip sakant, čia svarbu galvoti ne tik apie kainą, bet ir apie tai, kaip jausitės šiuos namuose praėjus dešimčiai metų, ar naujasis būstas atitiks visus jūsų šeimos poreikius, nepraras investicinės vertės ir pan.

1 žingsnis – įvertinkite savo poreikius

Parduodami nauji butai VilniujeSvarbiausia, ką turite padaryti, – racionaliai įvertinti savo poreikius. Kur norite gyventi? Kuris mikrorajonas jums atrodo patraukliausias? Nepamirškite, kad iš naujųjų namų kasdien turėsite keliauti į darbą, vežti vaikus į mokyklą ar užklasinės veiklos užsiėmimus, todėl turite rinktis vietą, atitinkančią visus jūsų lūkesčius.

Svarbu įvertinti ir aplinką, kurią matysite kiekvieną dieną. Čia turite jaustis maksimaliai saugiai, patogiai ir užtikrintai. Jei laisvalaikiu mėgstate ramius pasivaikščiojimus gamtos apsuptyje, rinkitės projektus, esančius šalia žaliųjų parkų ar upės. Jei turite mažų vaikų arba planuojate šeimos pagausėjimą, būtina pagalvoti apie erdvę, kuri galėtų pasiūlyti privatų / saugų kiemą vaikų žaidimams.

Skaityti straipsnį “Parduodami nauji butai Vilniuje ir NT įsigijimo etapai” »