5 geriausi būdai, kaip pasigaminti sojų vaško žvakę

Kas yra sojų vaškas?

Sojų vaškas yra natūralus augalinės kilmės vaškas, naudojamas žvakėms ir kitiems grožio produktams gaminti. Jo lydymosi temperatūra žemesnė nei kitų vaškų, todėl jis yra geras pasirinkimas, jei norite gaminti lengvai tirpstančias žvakes. Sojų vaškas gaminamas iš sojų pupelių ir gali būti naudojamas atskirai kaip žvakių vaškas arba kaip priedas prie parafino vaško, kad būtų sukurtas mišinys, turintis daugybę privalumų. Tai ekologiška parafino alternatyva, nes jam išgauti nereikia naudoti cheminių medžiagų, be to, jis yra biologiškai skaidus. Daugelis žmonių renkasi sojų žvakes, o ne parafino žvakes, nes jose nėra cheminių medžiagų, jos nekenkia aplinkai ir neskleidžia stipraus cheminio kvapo, kaip kai kurios parafino žvakės. Be to, sojų vaškas yra mažiau toksiškas nei parafinas, nes jame nėra tokių kenksmingų sudedamųjų dalių kaip švinas ir benzenas. Jis taip pat pigesnis už parafiną, nes jį galima pasigaminti namuose. Plačiau: https://amourdevil.com čia.

Įranga, reikalinga sojų žvakėms gaminti

Sojos– Dvigubas katilas: Tai įranga, kurią galite naudoti sojų vaškui ir aliejams išlydyti jų neperkaitinant. Dvigubą katilą galite pasigaminti patys, ant viryklės pastatę puodą, pripildytą vandens, ir ant jo uždėję dubenį. Vanduo užvirs ir bus šilumos šaltinis, o dubuo neleis vaškui ar aliejams per daug įkaisti ir sudegti. – Elektrinis maišytuvas: Elektrinis maišytuvas yra naudingas įrankis gaminant žvakes, nes jis užtikrins, kad sojų vaškas ir aliejai būtų gerai ir kruopščiai sumaišyti. – Sojos vaško žvakių rinkinys: Sojų vaško žvakių rinkiniai – tai greitas ir paprastas būdas pradėti gaminti sojų žvakes. Juose yra visi ingredientai, kurių reikia sojų žvakėms gaminti, pavyzdžiui, sojų vaškas, dažikliai ir kvapiosios medžiagos. Kai kuriuose rinkiniuose taip pat yra žvakėms gaminti reikalingų įrankių. Sojų vaško žvakės | AmourDevil, rinkitės kokybę.

1 žingsnis: pamatuokite, ištirpinkite ir sumaišykite

Išmatuokite ir ištirpinkite vašką karštame vandenyje – pats pirmas žingsnis yra išmatuoti ir ištirpinti sojų vašką karštame vandenyje. Kaip ir visų žvakių atveju, vandens kiekis yra labai svarbus ir turi būti tikslus. Įpilkite kvapiųjų aliejų – Ištirpinę vašką vandenyje, įpilkite kvapiųjų aliejų. Kvapiuosius aliejus būtina naudoti vietoj eterinių aliejų, nes eteriniai aliejai suteiks žvakėms labai stiprų kvapą ir gali netikti tam tikrose patalpose.

2 veiksmas: įpilkite spalvos ir kvapiųjų medžiagų

Kai sojų vaškas atvės iki kambario temperatūros, įpilkite dažiklių arba pigmentų. Dažikliai yra geriausias variantas gaminant sojų žvakes, nes jie suteikia jūsų žvakėms kreminę ir tolygią spalvą, kuri skiriasi nuo pigmentų.

836
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *