Populiariausios kelionės po Europą

Europa kasmet sulaukia daugybės turistų iš įvairiausių pasaulio šalių. Kokios kelionės žiureti čia pačios populiariausios? Žinoma, kad patys populiariausi maršrutai – Europos šalių sostinės, o jų gausus pasirinkimas yra išties didžiulis.

Vienas iš populiariausių miestų, kuriuos aplanko turistai – Paryžiaus sostinė Paryžius. Meilės miestas patiks ne tik romantikos ieškantiems keliautojams, bet ir visiems tiems, kurie vertina architektūrą, istoriją bei domisi menu. Paryžiuje, kaip niekur kitur, gausu muziejų, nuostabių istorinių paminklų, bažnyčių, puikių kavinių ir restoranų. Ir nepamirškite Eifelio bokšto. Panorama, kurią pamatysite iš šio bokšto tikrai sužavės.

KelionėsRoma žavi žmones nuo senų laikų. Istorija, kurią jums papasakos šis žavus miestas bus kupina įvykių ir įspūdžių. Venecijos aikštė puikiai tiks pasivaikščiojimui, o norėdami įspūdingos panoramos, su kuria gali lygiuotis nebent panorama, kuri yra matoma nuo Eifelio bokšto, turėsite pakilti stikliniu liftu, kuris įrengtas šioje aikštėje esančioje apžvalgos aikštelėje. Be to, šioje apžvalgos aikštelėje yra įrengti nemokami teleskopai, kuriais galėsite apžvelgti visą Koliziejų ir kitus žymius objektus. Roma garsėja ne tik savo istorija, bet ir geografine vieta, juk miestas stovi ant septynių kalvų, nuo kurių turistai gali gėrėtis puikia panorama.

Renkantis kur keliauti Europoje neapmirštamas tampa Londonas. Čia lankomiausi objektai yra jau senai tapę miesto simboliai – Big Benas ir Parlamento rūmai. Bet ne tik ši vieta yra lankomiausia. Jei jau atvykote į Londoną, tai būtinai apsilankykite Londono muziejuose bei pakilkite į Shard viešbutyje esančią apžvalgos aikštelę. Ji įrengta 69 aukšte ir čia yra net trys apžvalgos aikštelių lygiai. Iš čia atsivers puiki Londono panorama. Norintiems daugiau įspūdžių rekomenduojama pamatyti ŠV. Pauliaus katedrą, Towerio tiltą ir būtinai apžiūrėti Londono akį. Nepamirškite apsilankyti Londono centre.

Kitas puikus miestas – Madridas. Karališkieji rūmai, muziejai, pasaulinio lygio meno galerijos ir išpuoselėtos aikštės tikrai paliks neišdildomus įspūdžius. Norint pasigėrėti gamta, verta apsilankyti garsiame Cerro del Tio Pio parke. Čia turistai užlipę ant bet kurios čia esančios kalvos pamatys atsiveriančią nuostabią panoramą.

Net ir trumpos kelionės žiureti čia gali praskaidrinti kasdienybę, o jei yra galimybės turėti ilgas atostogas, tai galima planuoti ir ilgus maršrutus su galimybe pamatyti skirtingas šalis ir skirtingus miestus. Svečiose šalyse jūsų laukia daug istorinių vietų, architektūros šedevrų, meno kūrinių ir dar daugiau pramogų, kurių ilgai negalėsite pamiršti.

593
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *