Mėnesio archyvas: 2017 m. liepos mėn.

Suremontuoti butą iš paskolos

Gal ir skambės beprotiškai, jeigu pagalvosite, kad kreditas iš credit24 gali būti panaudotas būsto remontui, nes greitos paskolos būna nedidelės. Tačiau iš tikrųjų, greitieji kreditai yra paprastas dalykas. Jie gali būti teikiami labai paprastai, nedidelėmis sumomis ir jų gali pakakti protingam remontui. Protingas remontas vadovaujasi sumanumu, o ne tuščiu prabangos vaikymusi. Protingas remontas gali pakelti jūsų nekilnojamojo turto vertę.

Kosmetinis remontas – tai, ko reikia būsto nuomai

Credit24 paskolų pasiūlymaiTik svarbiausia – visada rinkitės patikimą finansinį partnerį, tuomet jis jums galės suteikti tokias sąlygas, dėl kurių vėliau nesigailėsite. Kam reikėtų skirti pinigus, kai atliekamas kosmetinis remontas? Jeigu planuojate išnuomoti kambarį ar butą, reikėtų jį padaryti gražų. Pirmas pasiūlymas būtų išnešti ir išmesti visus senus, baisius baldus, kurių ten tikrai bus. Nuplėšyti senus tapetus, išmesti kilimus. Štai, jūsų namai pašviesėjo ir kol kas dar neišleidote nė cento. Toliau išlaidos nebus tokios ir didelės, bet jeigu neturite nė skatiko, čia galės prasidėti pirmieji išleidžiami pinigai. Taigi, jums reikėtų pirmiausia nudažyti arba iš tapetuoti baltai sienas. Baltai arba kokia nors kita visiškai lygia šviesia spalva. Kai tą padarysite, tuomet vertėtų pakloti lenteles imituojančius linoleumus bei pigiausias kilimines dangas. Paslėpsite visus tamsius ir baisius, senus paviršius. Galiausiai – pakeisti langus ir balkonų duris. Senas būstas kaip mat įgis visai kitą statusą. Taip pat galite iš JYSK ar IKEA nupirkti kelis labai pigius, bet stilingus baldus. Pavyzdžiui, mažasis stilingas IKEA staliukas – jis papuoš kiekvieną kambarį. Galite kad ir iš dėvėtų rūbų parduotuvės nupirkti lygių spalvų užuolaidas ir pamatysite, kaip viskas gerai.

Kiek kas kainuoja

Skaityti straipsnį “Suremontuoti butą iš paskolos” »

Kokių žaislų vaikai nori, ir kokių jų reikia

Dažnai zaislai vaikams, kuriuos mes suteikiame savo mažyliams, yra tarsi kompromisiniai. Vienokių žaislų vaikai nori, kitokių jiems reikia, dar kitokius gauna, ir išvis kitokių norėtų tėvai (kad vaikai jais žaistų).

Kompiuteriai ir skaitmeniniai žaislai

Vaikų žaislaiTurbūt patys geriausi zaislai vaikams, daugeliui žaislų – ta kompiuterių pasaulio elementai. Vaikams jau prieš 30 metų patiko žaisti kompiuterinius žaidimus, kai šie buvo labai paprasti. Dabartiniaai žaidimai gali nukeldinti į visiškai kitą realybę. Ir suaugusieji kartais jaučiasi per daug paveikti tos realybės, per daug į ją įsitraukę, tad vaikams irgi nesunku susipainioti, kur yra kas. Tad kompiuteriniai žaislai ir žaidimai yra labai paveikus dalykas. Virtuali realybė vilioja labiau negu reali, pasitelkdama patrauklius vaizdus, formas, spalvas, tekstūras. Galima žaisti ir specialia kompiuterių konsole, ir kompiuteriu, ir išmaniuoju telefonu, ir planšete, ir specialiais žaidimų aparatais. Tačiau tėvai retai kada nori, kad vaikai daug laiko leistų žaidimų apsuptyje. Jų poveikis nėra visiškai aiškus, panašu, kad yra ir teigiamų, ir neigiamų dalykų, susijusių su žaidimais. Visgi, tėvai dažnai to neleidžia ir stengiasi, kad vaikai kuo vėliau pažintų realybę virtualią, nes tiki, kad tai kelia priklausomybę, galbūt bukina ar labai apriboja vaiką. Kiti tėvai, ypač kuriems reikia daugiau laisvo laiko ir per jį kažkuo vaikus užimti, suteikia jiems daugiau progų žaisti.

Knygos

Iš senų laikų knygos laikomos pavyzdingu dalyku. Jeigu yra stereotipas, kad kompiuteriniai žaidimai blogi, tai lygiai taip pat neteisingas yra ir stereotipas, kad knygos yra gerai. Tai juk ne sportas ir ne daržovės – tai kažkoks turinys, kažkieno sugalvotas ir atspausdintas. Taip, vaikams reikia lavinti raštingumą ir skaitymą, formuoti kalbą ir judinti vaizduotę. Tačiau knyga knygai nelygu, kaip ir žaidimas žaidimui nelygus. Gali būti tokių blogų knygų, kad jos tiesiog sugadins vaikus. Visgi kažkodėl knyga vis dar turi gerbtiną statusą, nors dauguma knygų – siaubingai blogos.

Minkšti žaislai

Skaityti straipsnį “Kokių žaislų vaikai nori, ir kokių jų reikia” »

Kaip saugoti skalbimo mašiną

Kaip ir dantų taisymas, skalbimo mašinų remontas yra reikalingas, naudingas, tačiau nemalonus dalykas. Ir geriau, kad remontuoti skalbimo mašinos net neprireiktų. Verčiau ji veiktų visą laiką ir jums nereikėtų jaudintis, kodėl nesisuka taip, kaip turėtų, kodėl neišpila vandens taip, kaip norėtumėte. Ką jau padarysi, tačiau skalbimo mašinų remontas visgi kartais būna reikalingas. O iš tiesų – ką galima padaryti? Kaip stengtis ir ką daryti, kad būtų galima tiesiog skalbimo mašina naudotis ilgiau, o jos remonto taip ir neprireiktų.

Vos tik ima gesti – kviesti meistrą

Remonto profesionalaiPaprastas pirmasis patarimas, panašus į patarimą, kurį duodame žmonėms, norintiems kuo ilgiau turėti sveikus dantis. Jeigu tik pamatėte, kad kažkas bent truputį ne taip – nedelskite. Iškart įrenginys turi būti perduotas meistrui į rankas. Kai kas nors sugenda, visas likęs mechanizmas prisitaiko kažkaip išgyventi be tos kažkurios dalies ar funkcijos. Norisi palaikyti tvarką, norisi, kad meistras kuo greičiau ir efektyviau sutvarkytų viską. Kuo greičiau bus sutvarkyta kažkokia prastai veikianti dalus, tuo bus geriau. Tuo geriau viskas veiks, tuo mažiau gadinsis visos kitos. Kadangi būtent tada, kai kažkokia dalis prastokai veikia, ima gadintis atitinkamai visas mechanizmas. Mašina gali važiuoti ant trijų ratų, jūs galite kramtyti tik su keliais dantimis, mes galime eiti tik ant vienos kojos, bet ar ilgai? Jeigu norime, kad viskas kuo ilgiau ir kokybiškiau veiktų, turime stengtis, kad jau mažyčiai gedimai skalbimo mašinoje būtų iškart taisomi. Netrukus galėsime mėgautis ir visokeriopai sveikai ir gerai veikiančia skalbimo mašina.

Naudoti minkštiklį ir nukalkintoją

Skaityti straipsnį “Kaip saugoti skalbimo mašiną” »