Mėnesio archyvas: 2016 m. birželio mėn.

Patogūs dažymo įrenginiai

Dažymo įrenginių skirtingiems objektams gali būti įvairių. Tai ir voleliai, ir paprasti teptukai, ir oro kompresoriai, irflakonėliai su aerozoliu, purkštuvėliai, kempinėlės. Kada geriau naudoti teptuką? Kada palankiausias dažymo įrenginys – profesionalūs oro kompresoriai? Paskaitykite apie tai, kokiam dažymui naudojame skirtingas priemones, ir nuspręskite patys.

Automobilio dažymas

DažymasJeigu dažome automobilį, tai oro kompresoriai yra geriausias įrenginys. Suspaudus orą atsiranda labai didelis slėgis ir su dažais galima lygiai, greitai ir gausiai nupurkšti visą automobilio kėbulą. Jeigu dažytumėte su teptuku, tokio efekto nepasiektumėte, kokį sukurti gali tik oro kompresoriai. Taigi, dažymui geriausia naudoti šią techniką. Aišku, vėliau mažesnei apdailai gali tikti ir paprasti maži dažų flakonėliai, ir teptuko brūkštelėjimas.

Namo dažymas

O ką daryti tada, jeigu norite dažyti namą? Aišku, galima pasisamdyti žmones, kurie šį darbą atliks. Tačiau galite ir patys imtis. Jeigu fasafas yra mūrinis, o dar ir kokio nors drėbto tinko su giliu reljefu, tada geriau naudoti kompresorių ir čia. Jis tolygiai apipurkš visas duobutes ir nelygumus. Bet jeigu dažote medinį namą, tada reikės pasidarbuoti su teptukais ir su voleliais. Su šiomis priemonėmis dirbti yra labai smagu, tik reikia turėti laiko. Užvis smagiausia yra dažyti namą, esantį kur nors prie miško. Šviečia saulė, jūs lipate ant kopėčių, kvepia dažai, priešais jus – gražus miškas.

Interjero dažymas

Skaityti straipsnį “Patogūs dažymo įrenginiai” »

Krūtinės didinimo operacija: ką naudinga žinoti?

Krūtų didinimasNuo seno didelės moters krūtys simbolizuoja moters sveikatą bei vaisingumą – galimybę išmaitinti ką tik gimusį kūdikį, todėl pasąmoningai moteris su didesne krūtine mums atrodo daug patrauklesnė. Deja, krūtų dydis ir forma yra genetiškas ir paveldimas dalykas, todėl esti nemažai moterų, kurios negali džiaugtis putlia krūtine. Šiandien, kai medicina ir mokslas yra sparčiai pažengę, tokioms moterims krutu didinimas yra puikus išsigelbėjimas. Ši operacija suteikia pasitikėjimo savimi moterims, kurios kompleksuoja dėl mažos krūtinės arba pagimdžiusioms mamoms, mat dažnai po vaikelio gimimo krūtinė praranda savo dydį ir formą.

Implantai ir pooperacinis laikotarpis

Plastikos chirurgai teigia, kad krutu didinimas jau daugelį metų yra viena populiariausių procedūrų, kurias atlieka moterys. Nemažėjant susidomėjimui ši sritis vis tobulinama, įvairiais būdais siekiama pasiūlyti kuo daugiau galimybių klientėms. Dažniausi krūtinės didinimu besidominčių moterų klausimai būna apie pooperacinį laikotarpį bei implantų tandencijas, todėl svarbu dar kartą tai akcentuoti.

Skaityti straipsnį “Krūtinės didinimo operacija: ką naudinga žinoti?” »