Kaip pasaulis atrodytų be gėlių?

Kaip atrodytų pasaulis, jeigu nei geliu puokstes, nei pavienės gėlės neegzistuotų? Kaip jame reikėtų gyventi ir kas jame iš esmės būtų pakeitę? Štai keletas laukų, vertų apmąstymo.

Kaip atrodytų laukai ir pievos

Be to, kad neegzistuotų tokios vietos kaip https://www.geliusalonas.lt, tai kitaip atrodytų ir visos pievos, laukai. Sakytume, kad ir pavasario tarsi nėra. Na jis būtų, bet jis iškart būtų žalias be gėlių ir pumpurų įžangos. Argi nebūtų keista, jeigu tam tikru metu važiuojant tarp miestų linksmai nesiūbuotų rapsai? Ir jeigu vasarą einant sužaliavusiais laukais čia nebūtų nuostabių raudonų liepsnelių – aguonų žiedų? Ir jeigu pienėmis nenusidažytų pievos pavasarį, o mėlynomis žibutėmis šlaitai? Būtų labai keista matyti tik šieno vertus laukus. Aišku, jeigu nežinotume, kad būti gali ir geriau – tiktų ir taip.

Kaip atrodytų kiemai prie namų

Gėlės internetuDabar įprasta, kai kieme prie namų svarina galvas gražiausios darželių gėlės. Nors aišku ir tokių grožybių dabar yra daug mažiau, kadangi jau seniai daugybė žmonių išvyko gyventi į didmiesčius. Tačiau visgi toks pasirinkimas ir kiemai prie namų atrodo neblogas dalykas. Tačiau geresni uždarbiai, daugiau galimybių vilioja gyventi miestuose. Na gerai, taip jau yra. Ir visgi atvažiuodami į gimtas vietas tikimės pamatyti tuos nuostabius gėlių darželius, prižiūrimus kruopščių mamos ir močiutės rankų, juk taip? Ir kaip būtų keista, jeigu viso šio grožio tiesiog neliktų arba nebūtų. Tuomet būtų tik krūmai žali, ir plastikiniai gandrai ant vienos kojos įsmeigti į žolę ar dirbtinius baseinėlius.

Ką įteiktume sveikindami

Dar keisčiau būtų kiekviena proga, kuomet reikia žmonės pasveikinti išreiškiant pagarbą, dėkingumą ar meilę, mes įteiktume ne gėles, o kažką kitą simbolinio. Gal tada žmonės įteiktų kokią medžio šaką? O galbūt įteiktų visada šokoladą, tortą ar kažką kito? Gal ir nieko, tačiau gėlės kol kas atrodo tiesiog nepakeičiamas dalykas. Jeigu kokie žmonės per vestuves ar kitą šventę išreiškia norą negauti gėlių, vėliau tenka labai dėl to pasigailėti, nes visi labai suglumsta ir tiesiog nebežino, ką dovanoti.

Kas dar nutiktų?

Gėlės dingtų iš visų dekoro elementų: iš tapetų, apdailų, raižinių, paveikslų. Mūsų nenatūrali aplinka, kurioje įprasta vaizduoti gėles, tikrai labai pasikeistų. Kas pakeistų gėlių grožį? Tai galėtų būti kažkokie kiti augalai, tiesiog žali. Arba uogos, kurios irgi masina gyvūnų akis kaip ir gėlės.

572
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *