Klaidos, dėl kurių sugenda skalbimo mašina

Skalbimo įrangaSostinėje skalbimo mašinų meistrai dažnai sulaukia skambučių iš gyventojų (pvz., šie http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu ). Kartais meistrai gali ir pakonsultuoti, dažniau reikia ir paties remonto. Tačiau skalbimo mašinos galėtų gesti rečiau, jeigu žmonės tinkamai jas prižiūrėtų ir labiau rūpintųsi. Kokios klaidos lemia tai, kad dažniau genda skalbimo mašinos?

Sugadinamas skalbimo miltelių stalčiukas

Pasitaiko, kad skalbimo mašinų remontas būna reikalingas dėl to, kad skalbimo mašina iš stalčiuko nepasiima skalbimo miltelių, minkštiklio, ar per ten viską tiesiog „atpila“. Kaip atsitinka tokie dalykai? Viena iš priežasčių – netinkamai supilti skalbimo milteliai. Jeigu jų pripilate tiesiog labai daug, tai visa tai kažkur užsikemša ir galiausiai nieko gero iš to nesigauna. Jeigu skalbimo miltelių pripilate sumaišę dar su kokiomis tirpiomis tabletėmis, tuo labiau. Apskritai, tirpios tabletės turi būti dedamos į skalbimo būgną, nes kitu atveju visa tai tikrai gali prilipti stalčiukuose. Vertėtų kaskart išskalbus pažiūrėti, ar viskas iš stalčiukų išplauta, jeigu ne – išvalyti rankiniu būdu. Taip pat nepalikti ten stovinčio vandens, drėgmės. Stalčiuką geriau palikti pravertą, kad nesirastų ten pelėsis.

Užkalkėję sistemos

Tik labai nedaug kur galima džiaugtis nekalkėtu, minkštu vandeniu, dėl to daugelyje skalbimo mašinų yra linkę kauptis kalkės. Tam, kad jų nebūtų, galima naudotis dviem būdais. Pirmasis – tai praplauti kartais viską tiesiog actu, kuris puikiai tirpina visas kalkes. Kitas variantas – skalbiant naudoti ir antikalkintoją, kuris specialiai pritaikytas skalbimui, turi gerą kvapą. Kartais net būna skalbimo miltelių, kurie nuima kalkes. Aišku, chemiškai tai sunku sukurti, kadangi rūgštis ir šarmas tarpusavyje reaguoja.

Netinkami skalbimo režimai

Kartais žmonės meistrus kviečia ir remonto nori net tada, kai jo dar visai nereikia, ir iš tikro viskas dar būna gerai su pačia skalbimo mašina – tiesiog pasirinktas netinkamas skalbimo režimas. Pavyzdžiui, nustatytas skalbimo režimas, kurio metu yra labai karštame vandenyje virinami skalbiniai, ir beveik nėra gręžimo. O jums kaip tik reikėjo skalbinius skalbti labai švelniame šaltame vandenyje, ir dar galbūt labai gerai paskui išsukti, išdžiovinti. Visa tai gali tapti tikrai svarbia priežastimi, kodėl paskui tenka išmesti skalbinius. O skalbimo mašinos gal net dėl to paskui ir neapkaltinsite, jeigu tiesiog pasirinkote netinkamą skalbimo režimą. Taigi, visa tai turi būti pačių žmonių rankose, tik tada bus galima skalbti ir tikėtis, kad viskas bus gerai.

569
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *