Kaip iš televizijos parduotuvės

Santechnikai VilniujeArgi jums nenusibodo, kad bandant savarankiškai atkimšti tualetą, visas jo turinys ištykšta tiesiai ant veido? Ar jūsų neerzina tai, kad kaskart, kai bandote nusiplauti rankas, iš čiaupo ima purkšti vanduo tiesiai jums į makiažą, ir ar jūsų neerzina tai, kad kaskart, kai maudotės vonioje, potvynis iš vamzdžių nusineša visas jūsų brangenybes? Jeigu nusibodo, jums padės santechnikai Vilnius, – jeigu tai būtų televizinio projekto TOP SHOP reklama, tikrai išgirstumėte panašų tekstą, kai norima pareklamuoti santechniko paslaugas Vilniuje. Tad užmeskime akį į tai, kaip iš tiesų dažniausiai atrodo tokios reklamos.

Negali susitvarkyti su situacija

Pirmiausiai, kas krenta į akis, tai, kad tokiose televizijos reklamose žmonės visada turi kone paranormalių savybių visus reikalus sumauti. Jeigu reklamuojamas padėklas arba staliukas, tai žmonės nieku gyvu nesugeba sėdėti ant sofos ramiai laikydami sumuštinį ar kavą rankoje – tie produktai būtinai nukrenta. Jeigu reklamuojamas kamuolys, tai tamsiame kambaryje vaizduojamas vaikas, kuris be to kamuolio tiesiog negali gyventi. Panašiai nutinka, panašiomis schemomis sekama ir tada, kai vaizduojamas gyvenimas su santechninėmis problemomis, kai dar neiškviestas santechnikas Vilnius.

Pavyzdžiui, galime matyti situaciją, kai žmogus įbėgęs į namus ir pamatęs labai dideles balas bei jose plaukiančius vaikų žaislus, savo brangią elektroniką, baldus, ima rėkti iki išprotėjimo. Arba, kitas atvejis, kai moteris bando pati atkimšti užsikimšusį unitazą ir vos ji įkiša tą juodą pompą į klozetą, į jos veidą tuojau pat ištrykšta milžiniškas rudas fontanas tiesiai iš kanalizacijos gelmių. Jeigu bandoma išsimaudyti duše – dušo galvutė ima nevaldomai siautėti čiurkšdama vandenį į visas puses, o iš kažkur atklydęs šuo būtinai dar ir paslysta kokioje nors baloje. Ir visą šį neįtikėtiną vaizdą dar vainikuoja klausimai „ar jums neatsibodo, kai“. Tarsi tokios tragikomiškos situacijos mums būtų įkyrėjusi kasdienybė (nors matome jas tik per televizorių alternatyvioje realybėje).

Padeda santechnikas

Žinoma, parduotuvė mums siūlo alternatyvą. Tai gali būti santechnikas Vilnius, Kaunas, Niujorkas ar bet kuri kita vieta. Specialieji efektai kuriant reklamą pasitarnauja ir čia. Vos auksarankis atvyksta į namus – viskas nušvinta nuostabiomis spalvomis, ima nerealiai blizgėti, šviesti. Staiga atsiranda visa besišypsanti nuostabi šeima, iš kažkur atbėga ir auksaspalvis labradoras, o santechniko šypsena yra tokia balta, tarsi tai būtų balinamosios dantų pastos reklama. Taigi, šioje keistoje realybėje turime iš visų jėgų peršamą vaizdą, kuris pasirinkimas yra geresnis.

380
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *