suknele su gilia iskirpte

Vakarinės suknelės: kokias rinktis?

Kiekvienos moters skiriasi ne tik skonis, bet ir figūros tipas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis suknelę. Vakarinės suknelės paprastai būna vilkimos ypatinga proga, tačiau ką daryti, jei figūra nėra tobula

vakarinės suknelėsKo nedavė Dievas, tą gali… pataisyti drabužiai. Pasirinkus tinkamo sukirpimo suknelę, galima ne tik paslėpti trūkumus, bet ir paryškinti privalumus. Kiekvienam figūros tipui labiausiai tinka tokios vakarinės suknelės (ir, žinoma, pamergių suknelės – galite laikytis tų pačių taisyklių).

Jei Jūsų figūra kriaušės tipo (platūs klubai, gana lieknos kojos, maža ar vidutinio dydžio krūtinė, talija nėra pernelyg pastebima), rinkitės sukneles su gilia iškirpte. Klaidinga manyti, kad suknelės su gilia iškirpte tinka tik toms, kurių didelė krūtinė. Priešingai – gili iškirptė gali optiškai padidinti krūtinę.  Puikiai tiks "A" formos vakarinės suknelės ir tokios, kurių viršus siuvinėtas ar dekoruotas, taip pat ir korsetai, tačiau reikėtų vengti  raukinių klubų srityje bei labai aptemptų suknelių. Jei norite suknelės su raukiniais, jie turėtų puošti suknelės viršų.

Skaityti straipsnį “Vakarinės suknelės: kokias rinktis?” »