sukneles internetu

Suknelės internetu – didesnis pasirinkimas už prieinamą kainą

Šiandien tikrai daug dalykų galime daryti internete – skaityti naujienas, žiūrėti televiziją, susimokėti kasdienius mokesčius, apsipirkti ir dar daug kitų dalykų, kurių visų tikrai neišvardytume. Pirkti internetu tikrai paprasta, ir sugaištama daug mažiau laiko nei vaikštant po parduotuves. Tai – tikrai puikus pasirinkimas taupantiems laiką – apsipirkti galima tiesiog būnant namuose. Prieš kokių 20 metų apie tai negalėjome nė pasvajoti, o šiandien – tai mūsų kasdienybė. Rinktis tikrai yra iš ko, šiandien parduodami įvairios prekės: suknelės internetu, kasdieniai drabužiai ar net maisto prekės.

suknelės internetuGalima rinktis prekes iš lietuviškų internetinių puslapių arba iš užsienietiškų. Perkant lietuviškose internetinėse parduotuvėse, sutaupote laiko – jums nereikia laukti mėnesį ar dar ilgiau, kol bus pristatyta norima prekė, paprastai prekės gaunamos jau per kelias darbo dienas. Perkant internetu galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Internete galima rasti gausų pasirinkimą įvairiausių drabužių, ne vien tik kasdienių, bet ir proginių: internete parduodamos net ir vestuvinės suknelės, o tai nuotakoms tikrai aktualu. Kartais reikia pereiti ne vieną proginių drabužių saloną, kol randama būtent tokia suknelė, kokios norisi. Vestuvinės suknelės internetu paprastai kainuoja žymiai pigiau nei perkant salone ar specializuotoje parduotuvėje.

Skaityti straipsnį “Suknelės internetu – didesnis pasirinkimas už prieinamą kainą” »

Vakarinės suknelės: kokias rinktis?

Kiekvienos moters skiriasi ne tik skonis, bet ir figūros tipas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis suknelę. Vakarinės suknelės paprastai būna vilkimos ypatinga proga, tačiau ką daryti, jei figūra nėra tobula

vakarinės suknelėsKo nedavė Dievas, tą gali… pataisyti drabužiai. Pasirinkus tinkamo sukirpimo suknelę, galima ne tik paslėpti trūkumus, bet ir paryškinti privalumus. Kiekvienam figūros tipui labiausiai tinka tokios vakarinės suknelės (ir, žinoma, pamergių suknelės – galite laikytis tų pačių taisyklių).

Jei Jūsų figūra kriaušės tipo (platūs klubai, gana lieknos kojos, maža ar vidutinio dydžio krūtinė, talija nėra pernelyg pastebima), rinkitės sukneles su gilia iškirpte. Klaidinga manyti, kad suknelės su gilia iškirpte tinka tik toms, kurių didelė krūtinė. Priešingai – gili iškirptė gali optiškai padidinti krūtinę.  Puikiai tiks "A" formos vakarinės suknelės ir tokios, kurių viršus siuvinėtas ar dekoruotas, taip pat ir korsetai, tačiau reikėtų vengti  raukinių klubų srityje bei labai aptemptų suknelių. Jei norite suknelės su raukiniais, jie turėtų puošti suknelės viršų.

Skaityti straipsnį “Vakarinės suknelės: kokias rinktis?” »