Vakarinės suknelės: kokias rinktis?

Kiekvienos moters skiriasi ne tik skonis, bet ir figūros tipas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis suknelę. Vakarinės suknelės paprastai būna vilkimos ypatinga proga, tačiau ką daryti, jei figūra nėra tobula

vakarinės suknelėsKo nedavė Dievas, tą gali… pataisyti drabužiai. Pasirinkus tinkamo sukirpimo suknelę, galima ne tik paslėpti trūkumus, bet ir paryškinti privalumus. Kiekvienam figūros tipui labiausiai tinka tokios vakarinės suknelės (ir, žinoma, pamergių suknelės – galite laikytis tų pačių taisyklių).

Jei Jūsų figūra kriaušės tipo (platūs klubai, gana lieknos kojos, maža ar vidutinio dydžio krūtinė, talija nėra pernelyg pastebima), rinkitės sukneles su gilia iškirpte. Klaidinga manyti, kad suknelės su gilia iškirpte tinka tik toms, kurių didelė krūtinė. Priešingai – gili iškirptė gali optiškai padidinti krūtinę.  Puikiai tiks "A" formos vakarinės suknelės ir tokios, kurių viršus siuvinėtas ar dekoruotas, taip pat ir korsetai, tačiau reikėtų vengti  raukinių klubų srityje bei labai aptemptų suknelių. Jei norite suknelės su raukiniais, jie turėtų puošti suknelės viršų.

Jei Jūsų figūra obuolio formos (neryški talija arba atsikišęs pilvukas), reikėtų vengti apsmukusių drabužių. Puikiai tiks "V" formos iškirptė,  jokiais būdais nesirinkite suknelių uždaru kaklu. Prie suknelės rinkitės masyvius papuošalus, kurie atitrauks dėmesį nuo apvalesnių formų. Puikiai tiks vakarinės ar pamergių suknelės, kurios išryškina krūtinę.

Jei Jūsų  labai platūs pečiai, rinkitės į apačią platėjančias sukneles, kurios sudarys proporcingos figūros įspūdį.

Jei norite optiškai atrodyti lieknesnė, rinkitės tamsių spalvų sukneles, venkite stambių raštų.

Jei esate labai liekna, rinkitės tokias sukneles, kurios išryškina liemenį, puikiai tiks vakarinės suknelės per liemenį juosiamos diržu. Venkite labai smulkių raštų ir tamsių spalvų.

Jei Jūsų figūra proporcinga , vadinama smėlio laikrodžio tipu, galite per daug nesijaudinti, kokią suknelę išsirinkti – Jums tiks praktiškai viskas, labiau reikėtų pasikliauti savo skoniu, ir nesirengti per didelių ar per mažų suknelių. Turite paryškinti savo privalumus.

Jei Jūsų maža krūtinė, rinkitės sukneles, kurių viršus dekoruotas raukiniais, įdomiomis detalėmis, o jei krūtinė didelė – rinkitės sukneles įdomiomis apykaklėmis, kurios atitrauks dėmesį nuo krūtinės.

Taigi, svarbu žinoti, kas tinka, ir kas ne – sukneles išsirinkti tampa paprasčiau, bus paprasčiau jau vien dėl to, kad atkris daugybė svarstytinų variantų.  Žinokite savo privalumus, paslėpkite trūkumus – tai puikiai gali padėti padaryti tiek vakarinės suknelės, tiek ir kiti drabužiai.

207
2/5 ( 40% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *