Automobilių stiklų remontas

Kartais nutinka taip, kad dėl avarijos, apiplėšimo, atsišokusių nuo žemės akmenukų ar dar dėl kitokių priežasčių tenka keisti arba remontuoti automobilių stiklus. Žinoma, automobilių stiklų remontas visada kainuoja pigiau, tačiau, ar visada įmanoma tai padaryti?

automobilių stiklų remontasŽinoma, visada tai gali įvertinti autoserviso darbuotojai, kurie savo darbą atlieka greitai ir profesionaliai, tačiau, žinoma, tai visada kainuoja. Kartais – visai nepigiai. Jei įvyko avarija (ne dėl jūsų kaltės), automobilio remontą apmoka Kasko draudimas, todėl jums nereikia rūpintis dėl automobilio remonto išlaidų.

Automobilių stiklų remontas – gana dažnai atliekama paslauga, tačiau ne visada šią paslaugą galima pasiūlyti klientui – jei stiklas pernelyg pažeistas, to paprasčiausiai padaryti neįmanoma, ir stiklą tenka keisti. Tai, be abejo, kainuoja brangiau. Kai kurie vairuotojai (o jų, tiesa, tikrai nėra taip mažai) nekreipia dėmesio į automobilio stiklo pažeidimus ir toliau lyg niekur nieko važinėja automobiliu ir neremontuoja ar nekeičia stiklo. Tai daryti tikrai nėra saugu, be to, pažeistas stiklas yra daug silpnesnis, todėl gali atsirasti dar didesnis įdaužimas ar įskilimas, ir tuomet jau suprasite, kad tikrai nėra iš ko rinktis, kaip tik pasikeisti stiklą. O tai tikrai kainuos brangiau nei automobilių stiklų remontas. Po to, kai nebelieka kitos išeities, kaip tiktai keisti stiklą, kai kurie vairuotojai bando stiklus pasikeisti patys, tačiau to daryti tikrai nėra rekomenduojama, jei nesate šios srities specialistas. Palikite šią atsakomybę profesionaliems autoserviso darbuotojams – stiklų įdėjimas reikalauja tikslumo, todėl, jei nesate to darę anksčiau, tikėtina, kad iš pirmo karto tiesiog nepavyks to padaryti.

Kaip nuspręsti, ar reikalingas automobilių stiklų remontas, ar keitimas? Pirmiausia įvertinkite įdaužos ar įskilimo dydis. Jis mažesnis nei 2 centų monetos skersmuo? Tuomet gali būti, kad stiklai bus remontuojami, tačiau, jei įdauža ar įskilimas didesnis, tuomet nieko kito nelieka, kaip tik pasikeisti stiklus. Taip pat svarbu, kokioje vietoje yra įdauža ar įskilimas – svarbu, kad tai būtų toliau nuo krašto (bent kelis centimetrus) ir kad tai nebūtų vairuotojo kelio matomumo zonoje – net ir mažas įskilimas tikrai gali ne juokais trukdyti vairuoti. Taigi, ar jums prireiks stiklo remonto, ar keitimo, galite įvertinti ir patys (tai itin aktualu tiems, kurie ne itin pasitiki autoserviso darbuotojais), tačiau patiems keisti ar taisyti automobilių stiklų tikrai nerekomenduojama – tai gali atnešti ir nuostolių. Juk visi žinote posakį, kad „taupus moka du kartus“?

218
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *