Apibrėžkime savo teritoriją!

Tikriausiai visi sutiksite su nuomone, kad kiekvienam žmogui itin didelę reikšmę gyvenimo ir kasdienybės kokybei duoda asmeninė erdvė tiek namuose, tiek bet kokioje kitoje aplinkoje. Asmeninę erdvę galima apibrėžti remiantis daugybe faktorių, tačiau vienas iš elementariausių ir dažniausiai sutinkamų yra tvoros. Akivaizdu, kad kiekvienam žmogui tvora yra pats pagrindinis dalykas, kuris atskiria jo pasaulį nuo kitų žmonių ir jų daromų veiksmų.

TvorosKadangi pasaulis nuolatos tobulėja ir nestovi vietoje, didėja tvorų rūšių skaičius, o tai reiškia, kad dabar kiekvienas žmogus gali išsirinkti ne tik tvoros spalvą, tačiau ir medžiagą, iš kurios ji bus pagaminta, taip pat ir įvairius būsimos tvoros parametrus, kurie daugiau ar mažiau tvorą padarytų individualia teritorijos puošmena. Atsižvelgiant į aptveriamo ploto aplinką, pastatų tipus ir kitus aplinkai darančius įtaką darinius galima parinkti tokį tvoros tipą, kuris nepriekaištingai susilietų su jūsų sukurta jaukia aplinka, arba atvirkščiai – tik dar labiau pabrėžtų tai, kas jūsų namams suteikia individualumo.

Tvoros šiais laikais naudojamos ir kitai asmeninei erdvei nurodyti. Įvairiausių sklypų ar sodybų tvoros yra ir graži detalė, ir saugumo garantas, tad orientuojantis į saugumą klientams siūloma atkreipti dėmesį ir į kitus tvorų bruožus, kurie ne tik pateisins, tačiau ir pranoks jų lūkesčius. Be jokios abejonės pačių tvorų gamyba gali būti vykdoma ir pagal jūsų asmeninius brėžinius, todėl galimybė aptverti savo teritoriją kažkuo unikaliu egzistuoja kiekvienam iš mūsų.

Tačiau pažvelkime ir į kitokią asmeninę erdvę. Tiek namuose, tiek darbo vietose ir įvairiose įstaigose kiekvienas žmogus nori bent šiek tiek atsiriboti nuo aplinkinių, tačiau ne visuomet tai įmanoma padaryti dėl įvairių priežasčių. Stiklo pertvaros yra vienas iš patikimiausių būdų kaip paprastai nubrėžti tam tikrą erdvę, tačiau kartu ir būti su visu likusiu pasauliu vienoje vietoje. Toks variantas yra labai plačiai paplitęs įvairiuose biuruose ir kitose įstaigose, kurios reikalauja konfidencialumo su klientais. Taip pat stiklo pertvaros populiarios ir namų interjero kūrime, kadangi pertvaros yra puikus akcentas lengvų ir šviesių namų aplinkai sukurti.

Kiekvienam žmogui yra reikalinga jo asmeninė erdvė, todėl ir tvoros, ir stiklo pertvaros pasirūpins, kad tiek lauke, tiek namuose jūs turėtumėte galimybę jaustis saugiai ir laisvai, o teritoriją juosianti tvora ar kambarius atskirianti stiklo pertvara taps puošmena, o ne tam tikru „kirviu“ tarp kelių skirtingų erdvių.

227
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *