Paskola naujam butui

Vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti naujus butus ar namus. Paskaičiavus išlaidas nuomai matome, kad verta mokėti bankui paskolą ir vėliau turėti savo išpirktą būstą, o ne visuomet mokėti nuomotojui. Naujas būstas suteikia galimybę pirkėjams komfortiškai gyventi šiandien, o ne taupyti būstui dar daugelį metų. Be to, verta nepamiršti to, kad pinigai linkę nuvertėti, tad patikima investicija daugelį amžių buvo būtent į nekilnojamąjį turtą.

naujos statybos butai VilniujeVis daugiau rinkoje siūlomi naujos statybos butai Vilniuje. Juk nenuostabu, kad sostinėje yra didžiausias poreikis butams ir namams. Nuomos kainos nedžiugina. Be to, labai daug butų siūloma senos statybos. Bankai kasmet suteikia vis didesnį procentą būsto paskolų naujos statybos būstams. Jų paklausa vis auga, o pirkėjų norinčių naujų būstų vis daugėja. Tuo metu, kai pradedate ieškoti naujųjų namų keliaukite į bankus ir sužinokite savo finansines galimybes gauti būsto paskolą. Visada rekomenduojama kreiptis ne į vieną, o į kelis bankus. Dažnai būna net ir tokių atveju, kad tam pačiam asmeniui vienas bankas net nesuteikia paskolos, o kitas siūlo geras sąlygas. Kai jau išsirinksite būstą, kreipkitės į banką su konkrečiu prašymu dėl norimo pirkti buto. Bankų internetiniuose puslapiuose perskaitykite reikiamų dokumentų sąrašą ir stenkitės juos pateikti vieno apsilankymo metu. Užpildę prašymą ir pateikę visus dokumentus laukite banko darbuotojo atsakymo.

Visai nesvarbu ar naujos statybos butai Vilniuje ar Kaune, ar kitame didžiajame Lietuvos mieste, tačiau visur galioja tos pačios sąlygos įsigyti butą. Gavę banko pasiūlymą atkreipkite dėmesį ne tik į palūkanas, bet ir žiūrėkite į banko maržą, kuri turėtų būti kiek įmanoma mažesnė. Bendros palūkanos kiekvienam klientui yra individualiai nustatomos įvertinus jo mokumą, išsilavinimą, darbo užmokestį ir kita. Nors daugeliui atrodo, kad gauti banko paskolą yra labai sudėtinga ar net neįmanoma, tačiau tai klaidinga. Žinoma ne kiekvienam bankas skuba suteikti, tačiau įvertinti savo galimybes galima. Po pasiūlymo pateikimo Jūs galite derėtis su bankais dėl palankesnių sąlygų ir išsirinkę tinkamą kredito įstaigą pasirašyti sutartį.

Pavyzdžiui, naujos statybos butai Vilniuje turi didelę paklausą ir jiems teikiamos geros kreditavimo sąlygos. Jums belieka išsirinkti tinkamiausią ir priimtiniausią banką, su kuriuo sudarysite sutartį. Netrukus Jūs galėsite įsikurti savo svajonių namuose, kuriuose bus šilta ir jauku. Investavę į nekilnojamąjį turtą sostinėje Jūs būsite priėmę gerą sprendimą.

258
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *