Sardinija

Viena populiariausių temų kalbant apie atostogas Europoje, kurioje renkamasi poilsiui tinkama šalis – kelionės Italija ir atostogos joje. Visai nesvarbu kuriuo metų laiku Jūs norite keliauti į šią šalį. Bet kuriuo laikotarpiu Jūs galite pasirinkę norimą šalies regioną kaitintis saulėje ar slidinėti slidinėjimo kurortuose.

Kelionės ItalijaPuikaus klimato Italija garsėja kaip visos Europos kultūros lopšys. Daugelį amžių kurta kultūra buvo daugelio kitų kultūrų klestėjimo pradžia. Tai puiki pažintis su jos istorija. Šalis garsėja ne tik puikia italų virtuve ar architektūra, bet ir nuostabia gamta. Viena iš populiariausių vietų Italijoje – Sardinija. Tai nepakartojamo grožio sala Viduržemio jūroje. Saulėti ir šilti orai, jūros vanduo ir kalnai. Tai viena iš puikiausių vietų Jūsų poilsiui, kurią renkasi gamtos mylėtojai.

Sardinijoje iškilę kalnai ir tekančios upės sukuria nepakartojamą vaizdą. Laukinė gamta ir ramybė. Tai užburianti sala, kuri savo grožiu pakeri daugelį turistų. Čia galima ne tik rinktis poilsines ar pažintines keliones ir ekskursijas. Mėgstate kalnus? Tuomet rinkitės kopimą į juos, tai nepamirštama ir kupina įspūdžių kelionė, be to, puiki galimybė apžiūrėti gražiausius salos gamtos kampelius. Norėtumėte išbandyti burlentes? Burlenčių sportas – viena iš populiariausių Sardinijos sporto rūšių.

Atostogas Sardinijoje planuokite nuo gegužės iki lapkričio mėnesio. Tuomet geriausias oras atostogoms, o žiemomis būna labai vėjuota. Saulės ir vandens vonių mėgėjai būtinai turėtų apsilankyti Cala Gonone arba Costa Smeralda paplūdimuose. Jie patenka į geriausių viso pasaulio paplūdimių sąrašus.

Kaljaris – Sardinijos centras, uostamiestis, didžiausias miestas ir kurortas. Jis garsėja naktiniais klubais ir barais, o senamiestis sužavės visus norinčius susipažinti su salos istorija ir architektūra. Beje, Sardinijos salos istorija siekia VII a.pr.Kr. Visus tuos amžius buvo kuriama kultūra, papročiai ir architektūra. Visa tai galėsite pamatyti apsilankę joje. Šiame senoviniame mieste galima susipažinti su sardiniečių virtuve, kuri garsėja savo patiekalų skonių ir gausa. Makaronai ir jūros gėrybės iš Viduržemio jūros – neatsiejama nuo jos. Kaljaryje saulėta ir šilta ištisus metus, todėl galite savo atostogas planuoti bet kuriuo metu.

Kelionės Italija ir atostogų joje niekada nepamiršite. Saulėtas oras, Viduržemio jūra, kalnai, miestai ir miesteliai su savita kultūra ir istorija. Visa tai neatsiejama nuo šios nuostabios šalies. Šilti prisiminamai ir nuotraukose įamžintos smagiausios akimirkos ilgai išliks Jūsų atmintyje. Daugelis čia apsilankę vieną kartą, sugrįžta dar kartą.

138
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *