Kalbos mokymosi iššūkiai: Atsakymai į jūsų klausimus

KalbosKaip besimokantis kalbos žinote, kad ne visi iššūkiai yra vienodi. Kalbų mokymasis yra nuolatinis procesas, o tai reiškia, kad tobulėjant įgūdžiams ir toliau susidursite su naujais ir skirtingais iššūkiais. Visi mes skirtingai žiūrime į naujus dalykus ir sprendžiame iššūkius. Vieniems tai pavyksta natūraliai, kitiems prireikia šiek tiek daugiau pastangų. Jei šiuo metu susiduriate su vienu ar keliais iš šių iššūkių, nesijaudinkite; yra daugybė būdų išmokti naują kalbą, kad ir kur būtumėte savo kelyje. Gali prireikti atsidavimo, atkaklumo ir praktikos, tačiau naudodamasis tinkamais metodais kiekvienas gali laisvai išmokti kitą kalbą. Geriausias būdas įveikti bet kokį iššūkį – stoti į priekį. Pasiruoškite pasinerti į atsakymus apie dažniausiai pasitaikančius kalbų mokymosi iššūkius ir kaip juos įveikti visiems laikams.

Sprendimas, kurios kalbos mokytis

Sprendžiant, kurios kalbos mokytis, naudinga pagalvoti apie savo tikslus ir gyvenimo situaciją. Pavyzdžiui, jei daug keliavote ir norėtumėte užmegzti ryšius su žmonėmis savo šalyje, galite apsvarstyti galimybę mokytis kalbos, kuria kalbama jūsų vietovėje. Panašiai, jei norėtumėte dirbti tarptautiniu mastu, galėtumėte apsvarstyti galimybę mokytis pagrindinės kalbos, pavyzdžiui, mandarinų kinų arba ispanų. Nors gali būti naudinga atsižvelgti į savo asmeninius ir profesinius tikslus, tai gali būti ne svarbiausias veiksnys sprendžiant, kurios kalbos mokytis. Galiausiai, kurią kalbą pasirinksite mokytis, priklauso nuo jūsų ir nuo to, kuri kalba jums labiausiai patinka. Jei mokotės vizualiai arba girdimai, galbūt jums labiau patiktų mokytis kalbos, kurioje naudojama daug vaizdų arba garsų. Jei labiau mėgstate kinestetinius (lytėjimo) pojūčius, jums gali labiau patikti kalba, kurioje atliekami fiziniai judesiai ar pratimai. Kalbų mokykla alfabet.lt, rinkitės kokybę.

Raskite laiko praktikuotis

Vienas didžiausių iššūkių mokantis kalbų – rasti laiko praktikuotis ir atsidėti kalbos programai ar kursui. Atsižvelgdami į pageidaujamą mokymosi būdą, galite apsvarstyti galimybę kasdien skirti kelias minutes kalbos mokymosi svetainei arba programėlei. Arba galite įsipareigoti lankyti kalbos kursus ar programas, pavyzdžiui, tas, kurias rasite svetainėje "Language Transfer". Taip pat galite skirti keletą minučių prieš miegą arba net važiuodami į darbą ar mokyklą.

Tinkamo mokytojo ar korepetitoriaus paieška

Jei norite mokytis su mokytoju ar korepetitoriumi, galite rasti tokį, kuris atitiktų jūsų mokymosi stilių ir, žinoma, jūsų biudžetą. Yra daugybė būdų, kaip rasti kalbos mokytoją, pavyzdžiui, per vietinę švietimo tarybą ar universitetą, internetines paslaugas, pavyzdžiui, "Craigslist" ar "Gumtree", arba kalbų mokyklas. Jei esate pradedantysis, ieškokite mokytojo, kuris yra kantrus ir išmano, kaip mokytis kalbos nuo nulio. Pasiteiraukite apie jo mokymo stilių ir mokymosi metodą. Taip pat galite apsvarstyti galimybę dalyvauti kalbų mainuose, kurie yra puikus būdas nemokamai gauti korepetitorių.

842
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *