Šilumos siurblių privalumai jūsų sode

Kas yra šilumos siurblys?

Šilumos siurblys – tai įrenginys, kuris perkelia šilumą iš vienos vietos į kitą. Jis gali būti naudojamas medžiagos temperatūrai padidinti arba sumažinti. Jis naudoja elektrą šilumai iš vienos vietos paimti ir perduoti į kitą. Sodininkystėje jis veikia atvirkštiniu režimu su šaldymo medžiagomis (freonais), kad absorbuotų šilumą iš lauko ir perduotų ją į šiltnamio vidų. Šilumos siurblys yra lanksti sistema, kurią galima reguliuoti pagal lauko temperatūrą ir jūsų šiltnamio poreikius. Plačiau: saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai puslapyje.

Kaip veikia šilumos siurblys?

Saulės energijaŠilumos siurblio sudėtyje yra šaldymo agentas, kuris yra CFC arba HCFC. Viena jo pusė yra karšta, o kita – šalta. Kai per šaldymo agentą teka elektra, jis keičiasi šiluma. Iš šiltnamio išmetamas oras praleidžiamas per šilumokaitį (prietaisą, kuriuo šiluma perduodama iš vienos vietos į kitą) ir atvėsinamas. Atvėsęs oras grąžinamas atgal į šiltnamį arba į jūsų namus. Kai lauko temperatūra yra aukštesnė nei šiltnamio viduje, šilumos siurbliai atvėsina šiltnamį ir ištraukia papildomą šilumą iš šiltnamio. Kai lauko temperatūra yra žemesnė nei šiltnamio viduje, šilumos siurbliai siunčia šilumą į šiltnamio vidų ir vėsina išorę. Dėl šios sistemos lankstumo ji yra tokia naudinga ir veiksminga šiltnamio aplinkai. Daugiau info: https://saulesbroliai.lt čia.

Kodėl šilumos siurbliai puikiai tinka sodui?

Šilumos siurbliai geriausiai tinka tose vietose, kur augalams auginti nepakanka saulės šviesos. Jei gyvenate šaltame klimate, galite naudoti šilumos siurblį šiltnamiui apšildyti ir pailginti auginimo sezoną iki trijų mėnesių. Jei gyvenate karštoje, drėgnoje vietovėje, kur vegetacijos sezonas trumpas, galite naudoti šilumos siurblį, kad šiltnamis dieną būtų vėsus, o naktį – šiltas. Taip auginimo sezonas pailgės net šešiais mėnesiais. Šilumos siurblį taip pat galite naudoti norėdami reguliuoti temperatūrą namuose. Jei gyvenate karštame klimate, galite naudoti šilumos siurblį, kad namuose dieną būtų vėsu, o naktį – šilta. Taip sutaupysite pinigų sąskaitoms už energiją ir tai yra daug efektyvesnis energijos vartojimo būdas nei naudoti oro kondicionierius.

Trūkumai: eksploatacinės išlaidos

Su daržininkystei skirtais šilumos siurbliais didelių trūkumų nėra. Tačiau turite įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą šilumos siurblį savo šiltnamiui ir sodui. Tai efektyvios sistemos, tačiau turite pasirinkti tinkamą šilumos siurblio tipą pagal savo poreikius. Šilumos siurbliai iš anksto kainuoja brangiau nei kitų tipų sodininkystės įranga, pvz. Tačiau pradines išlaidas kompensuosite laikui bėgant sutaupydami pinigų sąskaitoms už energiją.

839
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *