pigios keliones internetu

Keltų bilietai ar lėktuvų bilietai?

Švedija – vis dažniau lietuvių aplankoma šalis. Ir visai ne be reikalo – čia tikrai yra, ką pamatyti, o kelionės kainos prieinamos bene kiekvienam. Vis dėlto, gana dažnai pasvarstoma, kokį kelionės būdą pasirinkti – keliauti lėktuvu, ar keltu. Ir vienas, ir kitas kelionės būdas turi savų privalumų bei minusų, taigi, sprendimas dažniausiai priklauso ne nuo kainos, o dėl kitų kriterijų. Tiek lėktuvų, tiek ir keltų bilietai šiandien gali būti įsigyjami už itin patrauklią kainą, taigi, kaina paprastai nebūna pagrindinis kriterijus, renkantis kelionės būdą.

Keltų bilietaiKelionės lėktuvu dažniausiai pasirenkamos dėl jos trukmės – per gana trumpą laiką galima atsidurti bet kurioje pasaulio vietoje. tuo tarpu keliaujant keltu, autobusu ar kita transporto priemone paprastai užtrunkama ilgiau.

Skrendant lėktuvu gana dažnai tenka susimokėti už bagažą, ir kaina kartais tikrai nedžiugina. Į vadinamąjį rankinį bagažą skrydžių bendrovės leidžia susidėti daiktų, kurie neviršytų 5-10 kg svorio, ir, tikėtina, su laiku svoris bus vis mažesnis. Taigi, tenka sukti galvą, kaip "tilpti" į leidžiamą bagažo svorį. Keliaujant keltu tokių problemų nekyla – jūs galite pasiimti tiek daiktų, kiek jums reikia, ir nesukti sau galvos, ar bagažas svers 10, ar 20 kilogramų, tai papildomai jums nieko nekainuos.

Skaityti straipsnį “Keltų bilietai ar lėktuvų bilietai?” »