Keltų bilietai ar lėktuvų bilietai?

Švedija – vis dažniau lietuvių aplankoma šalis. Ir visai ne be reikalo – čia tikrai yra, ką pamatyti, o kelionės kainos prieinamos bene kiekvienam. Vis dėlto, gana dažnai pasvarstoma, kokį kelionės būdą pasirinkti – keliauti lėktuvu, ar keltu. Ir vienas, ir kitas kelionės būdas turi savų privalumų bei minusų, taigi, sprendimas dažniausiai priklauso ne nuo kainos, o dėl kitų kriterijų. Tiek lėktuvų, tiek ir keltų bilietai šiandien gali būti įsigyjami už itin patrauklią kainą, taigi, kaina paprastai nebūna pagrindinis kriterijus, renkantis kelionės būdą.

Keltų bilietaiKelionės lėktuvu dažniausiai pasirenkamos dėl jos trukmės – per gana trumpą laiką galima atsidurti bet kurioje pasaulio vietoje. tuo tarpu keliaujant keltu, autobusu ar kita transporto priemone paprastai užtrunkama ilgiau.

Skrendant lėktuvu gana dažnai tenka susimokėti už bagažą, ir kaina kartais tikrai nedžiugina. Į vadinamąjį rankinį bagažą skrydžių bendrovės leidžia susidėti daiktų, kurie neviršytų 5-10 kg svorio, ir, tikėtina, su laiku svoris bus vis mažesnis. Taigi, tenka sukti galvą, kaip "tilpti" į leidžiamą bagažo svorį. Keliaujant keltu tokių problemų nekyla – jūs galite pasiimti tiek daiktų, kiek jums reikia, ir nesukti sau galvos, ar bagažas svers 10, ar 20 kilogramų, tai papildomai jums nieko nekainuos.

Skrendant lėktuvu pasiimti savo augintinį gali būti gana sudėtinga, nes tai ribojama tam tikrų griežtų reikalavimų, kurie ne visada būna suprantami, o gyvūnas kelionės metu patiria pernelyg daug streso. Keliaujant keltu jums nekils didelių rūpesčių, jei norėsite pasiimti savo augintinį – jis tiesiog turi būti čipuotas ir turėti skiepų knygelę. Taigi, didelių sunkumų tikrai nekils.

Gana dažnai nuvykus į svečias šalis tenka nuomotis automobilį, ir tai kartais kainuoja tikrai nepigiai. Deja, ne visada turime iš ko rinktis, ypatingai tuo atveju, jei skrendame lėktuvu. Keliaujant keltu jūs galite už papildomą mokestį pasiimti lengvąjį automobilį, ir nuvykus į svečią šalį jums neteks rūpintis transporto priemone.

Keltai į Švediją išvyksta kiekvieną dieną, taigi, galite pasirinkti jums tinkamiausią kelionės datą. Deja, skrendant lėktuvu ne visada turime iš ko rinktis – skrydžiai gali būti gana reti, taigi, išsirinkti tinkamą datą gali būti gana sudėtinga.

Taigi, keltai tikrai turi pranašumų – jei dar niekada nekeliavote keltu, išbandykite tai, kas žino, gal keltai taps mėgstamiausiu jūsų kelionių būdu?

279
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *