Baldų pardavėjai siūlo platų spintų pasirinkimą šiuolaikiškam interjerui

Spintos būstuiInterjero darbai reikalauja patirties, žinių ir praktikos, todėl visais atvejais siūlome pasitarti su šios srities ekspertais. Renkantis baldus svarbų vaidmenį atlieka kiekviena smulkmena, todėl turite galvoti ne tik apie didžiuosius baldus – sofas, lovas ar stalus, bet ir apie smulkmenas, aksesuarus bei apie iš pirmo žvilgsnio dėmesio neatkreipiančius gaminius, pvz., spintas. Beje, baldininkai siūlo platų spintų pasirinkimą neatsitiktinai – jūsų priimtas sprendimas gali iš esmės keisti interjero nuotaiką ir atmosferą, vizualiai padidinti arba sumažinti aplinką, suteikti jai subtilios elegancijos arba išryškinti minimalizmo principus.

Stilistiniai interjero sprendimai

Prieš pirkdami spintą, gerai pagalvokite, kuriam interjero stiliui skirsite pirmenybę. Siekiant išvengti chaoso, siūlome laikytis vieno stiliaus idėjos visose patalpose, pvz., jei vertinate modernizmą, tiek miegamajam, tiek prieškambariui ar virtuvei rinkitės modernius baldus. Iš kitos pusės, dizaineriai teigia, kad pastaraisiais metais sparčiai populiarėja kelių stilių derinimo principas. Vis dėlto, šiuo atveju reikėtų pasitarti su interjero specialistais.

Korpusinės spintos

Kai nutarsite dėl gyvenamojoje aplinkoje dominuojančio stiliaus, pagalvokite, kokio tipo spinta atitiks jūsų lūkesčius. Bendrąja prasme visos spintos skirstomos į dvi atskiras kategorijas – korpusines ir sienines spintas. Pirmosios siejamos su klasikiniu interjeru. Paprastai korpusinės spintos gaminamos iš natūralaus medžio, puošiamos įvairiais dekoro elementais ir originaliais raštais. Tokia spinta akimirksniu tampa traukos objektu ir suteikia erdvei nepriekaištingos elegancijos. Iš kitos pusės, standartinės korpusinės spintos varstomomis durimis yra mažiau talpios, todėl sunkiai įgyvendina praktiškumo reikalavimus. Be to, durų atvėrimui reikalingas gan didelis papildomas plotas, o tai reiškia, kad spinta netiks mažos erdvės patalpai. Tiesa, tokia spinta yra mobili ir gali būti pernešama iš vienos vietos į kitą, todėl puikiai tinka prieškambariui ar kitoms erdvėms, kuriose baldai atlieka vien funkcinę paskirtį.

Sieninės spintos

Sieninės spintos rekomenduojamos praktiškam ir patogiam šiuolaikiniam interjerui. Paprastai tokios spintos montuojamos su stumdomomis durimis. Tai itin praktiškas sprendimas mažos erdvės patalpai, kurioje svarbu funkcionaliai išnaudoti kiekvieną centimetrą. Baldų profesionalas balticbalducentras.lt siūlo plačią spintų pasiūlą individualiam interjerui. Jei patalpa nedidelė, rinkitės šviesių spalvų baldus, kurie vizualiai padidins aplinką. Beje, šiuo atveju puikus sprendimas – investuoti į stumdomas duris su veidrodžiais. Atspindžiai suteiks daugiau šviesos, patalpa atrodys didesnė. Spintos stumdomomis durimis puikiai tinka ir klasikiniam interjerui, tiesa, šiuo atveju verta rinktis sunkesnės apdailos, natūralios medienos konstrukcijas.

528
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *