Kada ir kodėl rekomenduojamas automobilio stiklo remontas?

Vairavimo kokybę lemia įvairūs kriterijai, pvz., tinkamai pripūstos oro padangos ar geras matomumas. Pastarasis neatsiejamas nuo priekinio automobilio stiklo kokybės – jis negali blaškyti dėmesio ar turėti įtrūkimų, kurie laikui bėgant gali tapti rimtu pažeidimu. Automobilio stiklo remontas reikalingas ir tuomet, jei priekinis stiklas yra išvagotas smulkiomis įdaužomis, todėl iškreipia regėjimo lauką. Nors daugelis vairuotojų minėtąją procedūrą linkę atidėlioti, užtikriname – tai nebrangi ir greita paslauga, kuri padės išvengti gana didelių investicijų reikalaujančių stiklo keitimo darbų.

Kada kreiptis dėl automobilio stiklo remonto?

AGNStiklo remontas turėtų būti atliekamas vos pastebėjus pirmąją įdaužą ar įtrūkimą. Šis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tačiau paprastai stiklą įskelia nuo kelio atskriejantis akmenukas. Net jei įdauža nėra didelė, jos nereikėtų ignoruoti. Nepamirškite, kad laikui bėgant įtrūkimas gali plėstis ir apimti vis didesnę stiklo dalį, be to, jei į jį patenka nešvarumų, purvo ar drėgmės, remonto darbai gali pareikalauti kur kas daugiau laiko ir pastangų. Kitaip sakant, pastebėję pažeidimą, nieko nelaukite ir parodykite transporto priemonę šios srities profesionalams. Siekdami suteikti skubią pagalbą, pažeistą vietą užklijuokite lipnia juosta, kuri apsaugos nuo purvo ir drėgmės. Automobilio neplaukite ir, jei įmanoma, apsaugokite nuo vandens.

Kada remontas neatliekamas?

Pristatę automobilį stiklų remonto profesionalams, būsite tikri, kad minėtoji problema bus pašalinta greitai ir kokybiškai. Paprastai stiklų remontas trunka iki pusvalandžio, o transporto priemonę galima naudoti iškart atliktus taisymo darbus. Jei meistrai naudoja tinkamą darbo įrangą, turi pakankamai patirties ir žinių, galite būti tikri, kad jūsų automobilio stiklui bus grąžintas pirminis tvirtumas. Tiesa, tam tikrose situacijose stiklas negali būti remontuojamas. Ši paslauga nesuteikiama, jei įdaužos skersmuo yra gana didelis, jei pažeidimas yra neremontuojamoje stiklo vietoje, taip pat tuomet, jei visas stiklas yra išvagotas įvairių nelygumų ir pažeidimų. Visais šiais atvejais siūlomas stiklo keitimas.

Kokybę gali užtikrinti tik profesionalūs meistrai

Primename, kad automobilių stiklų paslaugos yra gana sudėtinga ir žinių reikalaujanti sritis, kuriai būtina profesionalų pagalba. Kad būtumėte tikri rezultatų kokybe ir ilgaamžiškumu, bendraukite su ilgametę patirtį turinčiais stiklų remonto meistrais, kurie dirba su žinomo gamintojo įranga ir savo darbams gali suteikti garantijas. Kitaip sakant, verta iš anksto pasidomėti bendrovės patirtimi ir darbuotojų kompetencija.

537
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *