10 geriausių prabangių jachtų nuomai, kurias norėtumėte turėti

Jachtos LietuvojeŽinote tą seną posakį apie tai, kad viena ranka norisi norėti, o kita – na, supratote mintį. Net jei jūsų banko sąskaita nėra perpildyta grynaisiais pinigais, su prabangia užsakomąja jachta yra daugybė būdų gyventi taip, tarsi ji būtų tokia. Tiesą sakant, vis daugiau žmonių taip ir daro: užuot pirkę šiuos laivus, jie renkasi juos nuomotis savaitėms kaip savo privačius plaukiojančius namus. Nesvarbu, ar juos vadinate mega jachtomis, super jachtomis, ar tiesiog jachtomis, šie didžiuliai laivai būna įvairių formų ir dydžių, bet paprastai juos galima priskirti prie 60-130 pėdų ilgio laivų. Jos taip pat labai brangios; juk tai beveik visada neatsiejama nuo to, kad jos vadinamos "super". Tačiau yra daug puikių galimybių išsinuomoti prabangią jachtą už nedidelę dalį jos kainos, palyginti su tiesioginiu pirkimu (ir kas žino? Galbūt kada nors galėsite ją nusipirkti). Štai 10 geriausių prabangių jachtų, kurias šiuo metu galima išsinuomoti…Jachtos | Laivo | Katerio Nuoma Klaipėda – visos paslaugos jums.

Azimutas

Jei kada nors svajojote tapti nuosavos jachtos kapitonu, Azimutas gali būti jūsų svajonės išsipildymas. Šioje prabangioje jachtoje gali apsistoti iki 14 svečių, laive yra 6 narių įgula, ir ją galima išsinuomoti Viduržemio jūroje. Tai viena geriausių pasaulyje nuomojamų jachtų, kuri gali būti jūsų už 44 000 JAV dolerių per savaitę (esant dviems asmenims). Azimutas yra aukštos klasės, Italijoje pagaminta jachta, kuri apibūdinama kaip "penkių žvaigždučių viešbučio komfortas". Ją galima išsinuomoti iš Palmos, Maljorkoje, ir ji turi visą aptarnaujančią įgulą. Svečiai galės mėgautis įvairiais laive esančiais patogumais, įskaitant sūkurinę vonią, sauną, garinę pirtį, treniruoklių salę ir plaukimo platformą. Laive "Azimutas" yra daugybė vandens žaislų, įskaitant vandens motociklus ir nardymo įrangą, todėl galėsite pasimėgauti nuostabiausiais povandeniniais potyriais. Plačiau: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/pramogine-zvejyba puslapyje.

Diva II

Dar viena įspūdinga italų gamybos superjachta "Diva II" yra 82 metrų ilgio laivas, kuriame gali apsistoti iki 32 svečių, o laive yra 16 žmonių įgula. Ją galima išsinuomoti Viduržemio jūroje nuo 115 000 eurų per savaitę. "Diva II" yra itin prabangus laivas, kurio interjerą sukūrė britų dizaineris Johnas Noble'as. Ji yra pelniusi daugybę dizaino apdovanojimų ir yra viena geriausių užsakomųjų jachtų Europoje. Šią jachtą galima išsinuomoti įvairioms progoms, įskaitant įmonių renginius ir prabangias išvykas. Paprastai "Diva II" galima išsinuomoti Viduržemio jūroje, tačiau jos maršrutas gali būti pritaikytas pagal kiekvieno kliento poreikius. Diva II turi daugybę vandens žaislų, įskaitant irklentes, vandens slides ir nardymo įrangą, todėl galite pasinaudoti geriausiais Viduržemio jūros regiono povandeniniais potyriais.

815
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *