Suknelės – moteriškumo išraiška

Kiekviena moteris trokšta atrodyti gražiai ir moteriškai. Kas geriau, nei suknelė gali tai suteikti? Jų yra įvairiausių spalvų, modelių, raštų ir ilgių. Jos skirstomos pagal progas, kuriomis jas reikia vilkėti. Siūlomos suknelės vakarui, vestuvėms, vakarėliams, kasdienai, laisvalaikiui.

suknelės vakaruiMoterims visuomet sunku išsirinkti ką apsivilkti. Juk reikia derinti suknelę, batelius, rankinę. Taip pat nepamiršti šukuosenos, manikiūro ir makiažo. O kaipgi aksesuarai ir papuošalai? Be jų, negalima išeiti iš namų į svarbų renginį ar pokylį. Populiarūs ne tik auksiniai, bet ir sidabriniai papuošalai prie suknelės. Kartais tinkama ir bižuterija. Kai tiek visko reikia, visai nenuostabu, kad pasiruošti reikia labai daug laiko.

Sakoma, kad einant su ta pačia suknele į pokylį antrą kartą daroma etiketo klaida. Taip pat suklysite, jei nepaisysite aprangos kodo, kuris nurodytas kvietime. Kuomet jis yra, tai nekyla klausimų kuo gi rengtis, tačiau kartais nurodoma vakarėlio tema, o apie aprangą nutylima. Nemanykite, kad džinsai ir marškinėliai tinkami visiems gyvenimo atvejams. Kai nežinoma kuo pasipuošti, reikia kuo daugiau sužinoti apie numatomą renginį. Iškilmingesniems renginiams dažniausiai tinka suknelės vakarui. Jos skirstomos pagal ilgius. Geriausia, kai ilgis pasirenkamas pagal moters figūrą. Pavyzdžiui, jei kojos lieknos, tai tiks ir trumpa suknelė, tačiau, jei jos stambios, verčiau vengti trumpų suknelių oficialiuose renginiuose. Spalva nebūtinai turi būti juoda, nebent taip nurodyta kvietime. Puikiai atrodo raudonos, mėlynos ar raštuotos suknelės. Labai svarbu priderinti batelius ir rankinę prie batelių. Mums įprasta rinktis juos vienodų spalvų, tačiau dabar vis dažniau galima pamatyti itin gražių derinių, kuomet bateliai vienos spalvos, suknelė kitos, o rankinė marga ar blizgi.

Renkantis papuošalus verta atkreipti dėmesį į tai, kad nebūtų jų per daug. Jei aprangoje labai daug ryškių ar blizgių detalių, tai papuošalai turi būti kuklūs. Priešingai yra, jei apsivelkama, pavyzdžiui, juoda suknelė. Tuomet galima rintis ne tik klasika tapusius perlus, bet ir ryškesnius, ir didesnius papuošalus. Puikiai atrodo sidabriniai papuošalai prie suknelės. Taip pat nebūtina puoštis itin gausiai. Kartais pakanka auskarų ir apyrankės ar auskarų ir vėrinio.

Suknelių moterims niekuomet nebus per daug. Reikia turėti bent kelias įvairioms progoms. Rinkitės skirtingų modelių ir spalvų. Išsirinkus tinkamą galima pamiršti apie viską ir stebinti aplinkinius savo moterišku žavesiu, juk kas geriau, nei graži suknelė, gali papuošti Jus.

315
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *