Plaukimas Vilnelės upe: ką reikia žinoti?

Plaukti baidarėmis Vilniaus regione nusprendžia vis daugiau žmonių, todėl svarbu sužinoti apie tai daugiau. Galite apsilankyti šioje vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje ir sužinoti apie maršrutus, kainas ir laisvas dienas. Vienas iš populiarių maršrutų yra plaukimas Vilnele. Ką reikia žinoti, jei norite plaukti šia upe?

Baidare upemisVilnelės upė yra populiarius maršrutas, kuriuo nusprendžia plaukti vis daugiau žmonių, kurie ieško nuotykių. Šis maršrutas vadinamas ekstremaliu, nes yra stipri vandens srovė. Tai vingiuota su daug posūkių ir kliūčių upė. Vis dėl to, to išsigąsti nereikėtų, nes tai yra puikus maršrutas tiems, kurie nori stipresnių pojūčių, o ne vien tik plaukti paprasta ramia upės vaga. Taigi, baidarės Vilnele yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori įdomesnio plaukimo.

Kam rekomenduojamas plaukimas Vilnele? Visų pirma tiems, kurie nori stipresnių pojūčių. Taip pat tiems, kurie plaukė ne vieną kartą ir moka tai daryti. Prieš renkantis pagalvokite ar jums tikrai tinkamas šis maršrutas.

Jeigu jau nusprendėte, kad tikrai norite plaukti Vilnelės upe, tai reikės pasirinkti tinkamus baidarių nuomotojus. Jų yra daug, todėl rinktis turėsite iš ko. Kiekvienas gali surasti ne vieną pasiūlymą. Galite paieškoti internetu ir sužinosite, kokie maršrutai siūlomi. Ieškant tinkamų baidarių nuomotojų rasite skirtingas kainas, baidares ir maršrutus. Jums reikės pasirinkti tinkamus. Svarbu paminėti, kad reikia rinktis tokius baidarių nuomotojus, kurie turi patirties organizuojant plaukimus. Galite sužinoti, kur nuomojamos baidarės Vilnele ir šias paslaugas siūlo ne pirmus metus dirbantys žmonės. Taip pat galima surasti ir atsiliepimus kuriais dalinasi jau plaukę šiuo maršrutu žmonės. Visa tai padės jums pasirinkti tinkamus baidarių nuomotojus.

Maršruto, kuriuo ruošiatės plaukti, pasirinkimas taip pat yra labai svarbus. Jums reikia surasti maršrutus, kuriais siūloma plaukti ir sužinoti, ką galite plaukiant pamatyti, ir, kiek trunka plaukimas. Pavyzdžiui, vienas iš paprasčiausių ir populiariausių maršrutų yra plaukimas nuo Belmonto iki Baltojo tilto. Šis plaukimas trunka maždaug kelias valandas, priklausomai nuo to, kaip greitai plauksite. Čia plaukiantys žmonės pamatys gamtą ir Vilniaus senamiestį. Galimi ir ilgesni plaukimai, pavyzdžiui, apie keturias valandas trunkantis plaukimas nuo Naujosios Vilnios iki Baltojo tilto. Čia taip pat matysite tiek gamtą, tiek ir Vilniaus senamiestį. Pagalvokite, kuris maršrutas jums tinkamas ir susisiekite su baidarių nuomotojais, kurie jums tinka. Beliks tik rezervuoti tinkamą jums plaukimo laiką.

638
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *