Plastinė chirurgija

Šiandien vis labiau populiarėja plastinė chirurgija. Vieni mano, kad plastinės operacijos daromos iš  tuštybės, kiti – kad jos daromos iš būtinybės. Žinoma, kam tai reikalinga, vieningos nuomonės nėra ir negali būti, nes plastinę chirurgiją žmonės pasirenka dėl daugybės skirtingų priežasčių.

Plastinė chirurgijaKai kurie žmonės nuogąstauja, kad plastinę operaciją darytis yra labai rizikinga, tačiau joms atlikti naudojama naujausia ir moderniausia medicinos technika, kuri užtikrina, kad operacija įvyks sklandžiai. Žinoma, visada darantis operaciją yra šiokia tokia rizika, tačiau plastinių operacijų rizika tikrai nėra didesnė nei darantis kokią nors operaciją, kuri būtina dėl sveikatos.

Kodėl pasirenkama plastinė chirurgija? Turbūt nerasime nė vieno žmogaus, kuris būtų visiškai patenkintas savo išvaizda: vieni kompleksuoja dėl savo nosies, kiti – dėl kojų pirštų ir panašiai. Kartais atrodo, kad tikrai nėra priežasties kompleksuoti, tačiau paaiškinkite tai tam, kas nėra patenkintas, pavyzdžiui, savo nosimi ar ausimis. Dažnai kompleksai išsivysto dar mokykloje: mokiniai vieni kitiems gali būti tikrai žiaurūs, o užkirsti kelią patyčioms praktiškai neįmanoma, vaikai visada ras būdą, kaip pasityčioti, net jei bus prižiūrimi mokytojų ir suaugusiųjų. Interneto forumuose galime rasti įvairiausių istorijų, susijusių su išvaizda, pavyzdžiui, viena mergina rašė, kad mokyklos laikais labai kompleksavo dėl savo nosies, o kartą, kai ją pamokos metu  pakvietė atsakinėti prieš klasę, klasės draugai pradėjo jai mėtyti saulėgrąžas, nes, anot jų, ji su savo nosimi galinti jas sulesti. Galbūt kažkam tai atrodys juokinga, tačiau tikrai ne tiems, kurie kompleksavo ar vis dar kompleksuoja dėl savo didelės ar pernelyg atsikišusios nosies. Žinoma, sakysit, kad ne išvaizda svarbiausia, tačiau patys suprantat, kad tai neguodžia. Taigi, ta mergina nusprendė, kad plastinė chirurgija – geriausia išeitis, ir šiandien jai nebereikia sukti galvos dėl savo nosies. Žinoma, gyvenimo tai nepakeitė – dauguma galvoja, kad pakeitus savo  išvaizdą galima gyventi geriau, iš tiesų taip nėra, tačiau atsikračius kompleksų galima įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, o tai, žinoma, lemia sėkmę gyvenime.

Plastinė chirurgija visų problemų tikrai neišspręs, tačiau, jei jaučiate, kad jums reikės rūpintis mažiau, jei pakoreguosite kokią nors savo kūno dalį, žinoma, tada reikėtų rinktis plastinę chirurgiją. Šiandien plastinės operacijos daromos jau tikrai ne vienoje Lietuvos klinikoje, taigi, tai daug lengviau prieinama nei, pavyzdžiui, prieš 5 ar 10 metų.

216
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *