"Calma" siūlomos pagalvės

Sveikata  – labai svarbus dalykas, įtakojantis mūsų kasdienybę. Jei mes jaučiamės pavargę, neišsimiegoję ar mums kažką skauda, tai sugadina visą dieną – esame blogos nuotaikos, tampame nedarbingi ir visa diena mums tampa kančia, o ne, kaip turėtų būti, švente.

PagalvėsTam, kad mes jaustumėmės žvalūs ir sveiki, būtina pasirūpinti vienu iš svarbiausių dalykų mūsų gyvenime – miegu. Calma.lt – tai internetinė parduotuvė, kuri siūlo inovatyvias miego technologijas. Ji parduoda viską, kas yra skirta miegui – čiužinius, pagalves, antklodes, užvalkalus, lovatieses.

„Calma“ čiužiniai ir pagalvės yra pagamintos iš medžiagos „Visom“ – tai NASA mokslininkų sukurta viskoelastinė medžiaga. „Visom“ tiksliai reguoja į kūno temperatūrą ir kūno svorį, tačiau visiškai nepakinta nuo aplinkos temperatūros – būnant šaltam orui ji nesukietėja, o būnant karštam – nesuminkštėja.

Visiškai nereiks jaudintis, jog ant šios medžiagos yra per karšta miegoti – „Visom“ technologija yra unikali tuo, jog medžiaga yra labai pralaidi orui. Be to – visiškai laisvai kvėpuos kūnas.

Jums nereiks pergyventi, kad negalite išsirinkti sau tinkamos pagalvės – calma.lt internetinėje parduotuvėje yra išties didžiulis jų pasirinkimas.

Pagalves galima pasirinkti iš dviejų rūšių – ortopedinių ir anatomiškai adaptuotų pagalvių.

Ortopedinės pagalvės yra pritaikytos žmonėms, kurie mėgsta keisti kūno padėtį miegant. Mat pagalvės pečių linija yra suformuota taip, kad atitiktų jūsų kūno formas dažnai keičiant kūno padėtį. Pagalvę galima pasirinkti iš mažo ir vidutinio dydžio. Ortopedinės pagalvės mažina įtampą pečių bei kaklo srityje, todėl raumenys visiškai atsipalaiduoja. Viduje esantis užvalkalas yra antialerginis, antibakterinis, be to, jame nėra sąlygų daugintis dulkių erkutėms ir grybeliui, tad jis puikiai tiks alergiškiems žmonėms.

Anatomiškai adaptuotų pagalvių išskirtinė savybė yra ta, kad jos yra pritaikytos specialiai prie jūsų pečių, kaklo ir galvos kaulų. Anatomiškai adaptuotos pagalvių pasirinkimas įvairus – galima pasirinkti tarp pagalvių, kurios prisitaiko, jei dažnai mėgstate keisti kūno padėtį miegant, ir yra pagal jūsų pasirinktą kūno padėtį miegant, pavyzdžiui, mėgstantiems miegoti ant pilvo siūloma Calma „Gold“ pagalvė.

„Calma“ internetinėje parduotuvėje parduodami gaminiai yra ilgaamžiški ir labai kokybiški. Kad tai nebūtų tušti žodžiai ir ši parduotuvė išlaikytų savo pirkėjų pasitikėjimą – pačią svarbiausią vertybę – „Calma“ savo parduodamoms pagalvėms siūlo net 3 metų garantiją!

Jei norite pasirūpinti savo puikia sveikata ir nuostabia savijauta, jums tiesiog būtina išsirinkti iš „Calma“ prekių asortimento jums tinkančią pagalvę ir ją įsigyti. O kad jūs galėtumėte pasiekti maksimalų komfortą, siūlome jums apžiūrėti ir įsigyti „Calma“ čiužinius bei antčiužinius.

Visą prekių asortimentą galite išvysti užsukę į tinklalapį www.calma.lt .

149
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *