Nauji ratlankiai internetu: svarbiausi matavimai ir taisyklės

Nauji ratlankiai automobiliui išrenkami ne taip jau ir lengvai. Yra daugybė specifinių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, prieš svarbų pirkinį, kuris gali užtikrinti ne tik mažesnes kuro sąnaudas, tačiau ir geresnį sukibimą su sniegu.

Padangos ir ratlankio skersmui

Nauji ratlankiaiNauji ratlankiai turėtų būti gamyklinių parametrų ir sutapti su padangos skersmeniu. Skersmuo matuojamas coliais. Dažniausiai jie žymimi ir paiešką reiktų pradėti nuo: nauji ratlankiai r16, nauji ratlankiai r18 ar vienų populiariausių – nauji ratlankiai r17. Ratlankių skersmuo ir parametrai priklauso nuo automobilio markės bei kitų faktorių.

Tvirtinimas

Antras, tačiau nemažiau svarbus tvirtinimo taškų parametras, bei tarpai tarp tvirtinimo taškų. Reiktų žinoti kiek veržlių ir varžtų turės būti panaudoti kol nauji ratlankiai papuoš automobilį. Apie atstumą tarp varžtų galite paklausti meistro, tiesiog pasakius automobilio markę ir pagaminimo metus, bei variklio tūrį.

Naujai seni

Nauji ratlankiai gali būti tvirtinami ir su senais varžtais, tačiau jeigu pastarieji jau surūdiję, užsakymo metu pasidomėkite ir apie papildomų dalių, tokių kaip varžtai, pasirinkimą. Nauji ratlankiai internetu, beveik, visuomet parduodami visiškai sukomplektuoti – su varžtais ir veržlėmis.

Vienodi

Nauji ratlankiai, kurie papuoš Jūsų automobilį turi būti visi vienodi, t.y. visi arba aliuminiai arba plieniniai, ar kitomis savybės pasižymintys metalo lydiniai. Ratlankiai lieti gaminami pažangiu metodu, naudojant žemą slėgį. Ratlankiai sukami specialioje mašinoje, kurioje kaitinama išorinė liejimo formos dalis, kai tuo pačiu metu ritiniai spaudžia ratlankio diską ir ištempia jį į šalis. Papildomų išlaidų reikalauja iš gamintojų, tačiau aukščiausia kokybe pasižymi ratlankiai gaminami didesniu sėlgiu, taip sumažinant ratlankio svorį ir sustiprinant jo struktūrą. Nauji ratlankiai gali tarnauti net kelis sezonus iš eilės.

Internetas

Nauji ratlankiai internetu pardavinėjami daugelyje elektroninių parduotuvių. Prieš perkant nustatykite kriterijus, tokius kaip – regionas ar kaina (pvz.: nauji ratlankiai Klaipeda, nauji ratlankiai Vilnius, nauji ratlankiai Siauliai, nauji ratlankiai kaune). Ne paslaptis, kad ratlankiai internetu prekiaujami pigiau, nei tradicinėse prekybos vietose.

Svarbu: Ratlankiai Jus pasiekia per kelias dienas, tomet reikia rimtai pasvarstyti apie naujų padangų įsigyjimą.

456
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *