Kokį kavos aparatą pirkti?

Kavos aparatas šiais laikais vienas iš buitinių prietaisų, kurį galima pamatyti ir namuose, ir biuruose, ir įvairiose įstaigose, viešbučiuose ir pan. Kavos aparatas ženkliai palengvina ir pagreitina kavos gaminimo procesą.

kavos aparatasKokį kavos aparatą pirkti?

Planuojant kokį didesnį pirkinį, dažnai kyla tokių klausimų kaip: kokį pirkti? Kur pirkti? Kaip pasirinkti? Planuojant įsigyti kavos aparatą, taip pat kyla retorinis klausimas, kokį kavos aparatą pirkti? Pirmiausia, reikia pasirinkti gamintoją. Šiuo klausimu puikiai pasitarnaus interneto platybėse pateikiamos informacijos gausa: tiek oficiali gamintojų informacija, tiek ir jau naudojančiųjų gaminius atsiliepimai. Pasirinkus gamintoją, kurio kavos aparatas domina, tikslinga labai gerai išanalizuoti savo poreikius, pavyzdžiui: kokią sumą galite skirti kavos virimo įrenginiui; kiek kavos rūšių norite, kad jis pagamintų; kaip dažnai aparatas bus naudojamas; ar norite patogumo, t. y. kad aparatas pats automatiškai prasiplautų; ar yra galimybė pajungti aparatą prie vandentiekio ir kiti aspektai, kurie padės susiaurinti paieškos lauką. O tada, kai žinosite tiksliai, kokie kavos aparato parametrai bei funkcijos Jus domina, galėsite rinktis pagal finansines galimybes.

Taip pat yra dvi dabar populiariausios kavos aparatų kategorijos: monetiniai ir kapsuliniai. Monetinių kavos aparatų principas – pasirenkamas norimas gėrimas, sumetamos monetos (kai kurie kavos automatai duoda grąžą, tačiau ne visi, tad prieš metant monetas tikslinga paskaityti pateiktą informaciją) ir aparatas pagamina Jūsų pasirinktą kvapnią, gardžią kavą. Kapsulinio aparato veikimo principas grįstas kapsulėmis, t. y. į aparatą reikia įdėti pasirinkto kavos gėrimo kapsulę ir paspausti mygtuką, o toliau viską atlieka aparatas, tuo tarpu Jūs jau po akimirkos galite mėgautis gėrimu.

Jei aparatas Jums reikalingas namuose, tuomet vienareikšmiškai rinkitės kapsulinį. Tačiau jei reikalingas kavos aparatas viešbučiui, kavos aparatas biurams, kavos aparatas įmonei, tuomet pasirinkimai du: monetinis arba kapsulinis.

Kiek kainuoja kavos aparatas?

Vienas iš svarbesnių kriterijų, į kurį atsižvelgiama, kuomet renkamas kavos aparatas, – kaina. Kavos aparatų kaina yra labai reliatyvi, kadangi priklauso nuo daugelio aparato funkcijų ir galimybių. Todėl kainos svyruoja nuo kelių dešimčių (patys paprasčiausi, vienu metu tik vieną kavos puodelį gaminantys aparatai ir pan.) iki kelių tūkstančių litų. Pastarieji kavos aparatai turi daug galimybių, yra galingi ir gali pagaminti kelių rūšių gėrimus.

Kavos aparatų nuoma

Jei kavos virimo aparatas Jums reikalingas trumpam, pavyzdžiui, verslo susitikimui, šventei, konferencijai ir pan., tuomet nėra tikslinga pirkti daug kainuojantį aparatą, daug patogiau pasinaudoti kavos aparato nuomos galimybe. Paieškos sistemos laukelyje suvedę frazę ,,kavos aparatas nuoma“, rasite ilgą sąrašą įmonių, teikiančių šią paslaugą gana priimtinomis kainomis.

310
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *