Vilnius – Sankt Peterburgas

Ne vienas keliautojas į savo kelionių maršrutą įtraukia ir Vilnius Sankt Peterburgas. ir visai ne be reikalo: tai – ketvirtasis pagal dydį  miestas visoje Europoje, ir čia tikrai yra ką pamatyti. Dažniausiai keliautojai čia patraukia dėl baltųjų naktų, kurios, reikia pripažinti, tikrai įspūdingos. Šiandien čia galima nuvykti ir autobusų už tikrai patrauklią kainą.

Kodėl verta nuvykti į Sankt Peterberburgą?

Kelionės autobusu į Sankt PeterburgąRusų muziejų turėtų aplankyti ne tik tie, kurie itin mėgsta lankytis tokiose vietose. Čia tikrai yra, ką pamatyti. rusai šiuo muziejumi itin didžiuojasi, o kodėl gi ne, juk tai – vienas didžiausių muziejų visame pasaulyje!

Jei jau lankysitės Sankt Peterburge, užsukite ir į Ermitažo muziejų. Jį tikrai verta aplankyti jau vien dėl to, kad jame išvysite begalę eksponatų, pasižiūrėti tikrai bus į ką, ir, gali būti, kad šiame muziejuje nepastebimai pralėks visa diena…

Taip pat aplankykite Kraujo gelbėtojo šventyklą. šioje vietoje buvo nužudytas caras Aleksandras II.

Jei keliausite su vaikais, užsukite į Vaikų muzikinį teatrą. Nesirūpinkite, jei vaikai nelabai moka rusų kalbą – vaizdas ir garsas tikrai duos dvasiai peno.

Ką žinoti, vykstant į Sankt Peterburgą?

Jei norėsite pasiklausti kelio iki tam ikro objekto, nebūkite nustebę, jei vietiniai gyventojai… negalės paaiškinti, kaip ten nuvykti. Taigi, turėkite su savimi žemėlapį. Žinoma, bus dar geriau, jei gana gerai orientuojatės mieste.

Deja, kartais turistams lankymasis kai kuriuose objektuose kainuoja brangiau. Nenustebkite.

Jei bendrausite su šio miesto gyventojais, nusiteikite, kad jie linkę bendrauti gana dvasingomis temomis ir gilinasi į santykių psichologiją.

Na, ir kadangi vykstate į Rusiją, pasirūpinkite viza. Kartais jos nereikia, jei pasirenkate kruizą. Vis dėlto, Rusija yra Rusija, ir važiuojant maršrutu Vilniaus autobusų stotis – Sankt Peterburgas, pasirūpinkite viza.

taigi, jei nuspręsite keliauti į šį užburiantį miestą, pasidomėkite, kaip nuvykti iki vieno ar kito objekto, nepamirškite pasirūpinti viza, ir kiek šiltesniais drabužiais – turbūt nereikia nė sakyti, kad Rusijoje vidutinė oro temperatūra tikrai žemesnė nei Lietuvoje. Kai kurie keliautojai teigia, kad nuvykus į Sankt Peterburgą sveikosgyvensenos propaguotojai bando prisivilioti net ir turistus į savo gretas, taigi, taip pat nenustebkite, jei taip nutiks ir Jums. Na, ir, žinoma, nusiteikite už lankytinus objektus sumokėti kiek daugiau nei nurodyta kai kuriuose internetiniuose puslapiuose, tik žinokite dar vieną dalyką – Rusijoje apie korupciją ir neteisybę jų šalyje kalbėti nevalia!

274
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *