Vežimėliai ir autokėdutės

Kūdikio kraitelis dažnai kelia nerimą būsimiems tėveliams. Tarp gan ilgo sąrašo yra reikalingi ir ne itin reikalingi daiktai, tačiau visuomet galima išskirti būtiniausius. Vežimėliai patenka į šį sąrašą, o jų įsigyti galima įvairiose parduotuvėse, pavyzdžiui, http://www.vezimeliu-kampelis.lt/. Platus asortimentas internetinėse parduotuvėse leidžia surasti tinkamas prekes už priimtiną kainą.

Tokiose parduotuvėse gausu ne tik vežimėlių, bet ir kitų prekių. Tarp jų viena iš būtiniausių – autokėdutė. Su ja prasidės pirmoji jūsų naujagimio kelionė namo iš gimdymo namų ar ligoninės. Jų pasirinkimas http://www.vezimeliu-kampelis.lt/automobilines-kedutes yra pakankamai didelis. Renkantis atkreipkite dėmesį ne tik į spalvą ar gamintoją, bet ir į svorio kategoriją, kuriai ji rekomenduojama. Pavyzdžiui, yra 0–13 kg kategorija. Joje gerai jausis tiek naujagimis, tiek ir paaugęs kūdikis, kuris svers iki 13 kilogramų. Labai gerai, jeigu tokia kėdutė turi gulimą poziciją. Svarbu žinoti, kad ji gerai, tuomet, kai su kūdikiu einate į svečius ar parduotuvę ir nenorite jo vežti lopšyje. Važiuojant automobiliu visiškai gulima padėtis nėra gerai. Įsitikinkite, kad dydis tinkamas. Be to, pasidomėkite, kiek pati autokėdutė sveria. Kitos galimos kategorijos: 0–18 kg, 9–18 kg ir t.t. Kiekviena kategorija turi atitikti vaiko svorį. Be to, turi būti patogi naudojimui.

Kalbant apie vežimėlius randamas didelis įvairių gamintojų ir modelių pasirinkimas. Labai populiarūs yra 3 in 1 vežimėliai. Tai reiškia, kad ant pagrindinės ašies galima bus uždėti tris skirtingus lopšius, tokį kokio būtent tuo momentu reikia: automobilinę kėdutę, gulimą kūdikiui skirtą lopšį arba jau paaugusio vaikelio lopšį, kuriame galima reguliuoti gulimas/sėdimas pozicijas. Pasirinkimas iš ties gausus, tačiau galima rasti ir kitų modelių mūsų el. parduotuvėje. Dažnai įsigyjami atskiri, pavyzdžiui, lopšys, o vėliau perkamas vežimėlis. Svarbiausia nesivaikyti mados, o rinktis tokį, kuris bus komfortiškas vaikeliui ir patogus naudojimui būtent tėveliams. Galbūt jums labiau patiks dideliais pripučiamais ratais vežimėlis, kurio bus itin gera amortizacija, o galbūt jums aktualiau žiemai itin platus lopšys, nes jūs kūdikio laukiat būtent per šaltąjį sezoną, kuriuo teks daugiau rengti ir apkloti, kad nesušaltų. Poreikiai skirtingi.

Dabar galima rinktis įvairias prekes Vezimeliu-kampelis.lt. Labai svarbu pirkti ne pirmas pamatytas, o gerai pagalvokite, ko tikrai reikia. Taip pat svarbu užtikrinti tai, kad būtų įsigyjamos saugios ir kokybiškos prekės. Ypatingai, kuomet kalba eina apie automobilines kėdutes ar vežimėlius.

358
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *