Vestuvių atributika

Vestuvių atributika

Vestuvių atributika

Ruošiantis vestuvėms, susiduriama su daugybe rūpesčių: pradedant nuo vestuvių fotografo, filmuotojo, šventės vietos, muzikantų paieška, baigiant smulkmenomis, kuriuos taip pat padeda sukurti nuostabią ir įsimintiną šventę. Šiandien labai populiaru rengti temines vestuves. Dažnai pasirenkama tam tikra tema arba spalva, o prie viso to derinama ir vestuvių atributika. Šventę puošia ir jai prabangos suteikia įvairios dekoracijos. Dekoracijos tinka visur: tiek namuose, prieš išlydint jaunuosius, tiek papuošti automobilius, bažnyčią, įspūdingai foto sesijai, tiek ir vietai, kurioje vyks vakaro pokylis, papuošti. Žinoma, jas susipirkti gali būti išties brangu. Kita problema – dažnai tiesiog nerandame to, ko ieškome, neturime laiko važinėti po parduotuves ir prekybos centrus, nes ir taip pasiruošimo vestuvėms maratonas yra nepaprastai ilgas.

Jei viena vestuvių dalių vyksta po atviru dangumi, šią erdvę puikiai papuošia balti dekoratyviniai narveliai, žibintai, stoveliai, ant kurių galima pakabinti gėlių dekoracijas, ažūriniai arba popieriniai kamuoliai, kurie tiks ir salei papuošti, ir pakabinti gamtoje. Pokylio vietos stalą galima papuošti dailiomis žvakidėmis ar taurėmis, apkaišytomis gyvomis gėlėmis. Ši vestuvių atributika ypač tinkama elegantiškoms ir ištaigingoms šventės vietoms – restoranams.

Beje, šiandien vestuvių verslą plėtojančios įmonės suteikia galimybę ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti krepšelių, skirtų žiedlapiams susidėti, o vėliau – ir barstyti, žiedų pagalvėlių, skėčių, įvairių sendaikčių, kurie pagyvina foto sesiją ir šventės vietą bei kitų dekoracijų. Vis daugiau žmonių vestuvėms švęsti pasirenka ne sodybas, tačiau dideles palapines, kurias pastato soduose, didžiulėse pievose ar paežerėse. Tokiu būdu galima nemažai sutaupyti. Taip pat šventes galima švęsti ir namuose ar privačiose salėse. Natūralu, kad taip švenčiant iškyla ir daugiau rūpesčių, tačiau nereikėtų nusiminti, nes atsiranda vis daugiau įmonių, kurios rūpinasi jūsų vestuvių atributika.

Šios įmonės nuomoja indus ir įrankius, torto bei pyragėlių padėklus ir panašias prekes. Panorusieji išsinuomoti šampano ar įprastas taures, už vienetą sumokės vos pusę lito. Juk tai išties pigu. Tikriausiai ne vienas žmogus suabejotų, ar jam verta pirkti 50 taurių, 50 lėkščių, šakučių, peilių ir šaukštelių. Kitas klausimas – kur tuos įrankius ir indus vėliau reikės dėti. Taigi visa vestuvių atributika pasirūpinama iki menkiausių smulkmenų. Taip ne tik sutaupoma, bet ir neapsikraunama rūpesčiais. Beje, jei šventė organizuojama lauke, galima išsinuomoti ir ilgą raudoną kilimą, kuris papuoš aplinką ir sukurs prabangos įspūdį. Verta pasidairyti po vestuvių reikmenis nuomojančių įmonių tinklalapius – galbūt pasisemsite naujų idėjų ir rasite tai, ko seniai ieškojote?

24
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *