Vaikų vasaros stovyklos

Galvojant apie vasaros atostogas nevalia pamiršti ir mažiausių šeimos narių. Vaikai taip pat nori turiningai praleisti laisvą laiką šiltuoju metų laiku. Vasaros stovyklos – puikus pasirinkimas šeimoms, kuriose tėveliai dirba ir negali pakankamai laiko skirti savo atžaloms. Prasidėjus vaikų vasaros atostogoms suskumbama planuoti vaikų užimtumą. Šiuo metu tiek Lietuvoje, tiek ir svečiose šalyse siūlomos įvairios stovyklos.

vasaros stovyklosKiekvienas vaikas turi savo pomėgių, gabumų tam tikroms sritims ir charakterio savybių, nuo kurių priklauso kaip jis bendrauja, kiek svarbus poilsis, žaidimai ir kiti užsiėmimai. Daugelis tėvų susiduria su daugybe klausimų ir abejonių kaip tinkamai išrinkti vasaros poilsį vaikams. Vasaros stovyklos yra puikus sprendimas norintiems, kad mažieji būtų užimti mėgstama veikla. Prieš užsakant stovyklą pasidomėkite kokio amžiaus vaikai priimami. Kartais mažiausius stovyklautojus priima tik dieninės stovyklos. Tai puikus pasirinkimas ir tiems vaikučiams, kurie pirmą kartą bus palikti vieni su svetimais žmonėmis. Drąsūs ir vyresni vaikai gali eiti į stovyklas ilgesniam laikui. Labai svarbu atsižvelgti ne tik į amžių, bet ir į pomėgius. Šiuo metu labai populiarios sporto, kūrybinės, meninės ir mokomosios vasaros stovyklos. Jose sudaromos programos ir dienotvarkės taip, kad kiekviena valanda būtų panaudota turiningai. Poilsis, žaidimai, sportas ir mokymasis padės Jūsų vaikui išmokti ne tik naudingų dalykų, bet ir bendrauti su bendraamžiais.

Teminės stovyklos sudaromos pagal vaikų poreikius. Sporto stovyklas dažniausiai renkasi tam tikra sporto šaka užsiimantys vaikai. Jose didžiausias dėmesys skiriamas fiziniam vaikų lavinimui, o mokomosiose stovyklose patiks tiems, kurie nori išmokti naudingų dalykų. Populiariausios anglų kalbos stovyklėlės. Žaidimai, užsiėmimai ir laisvalaikis su patyrusiais anglų kalbą išmanančiais stovyklos darbuotojais suteiks galimybę ne tik tobulinti anglų kalbos žinias, bet ir bendravimo. Vis labiau populiarėja įvairios meninės ir kūrybinės stovyklos. Čia skatinami vaikų gabumai muzikai, dailei ir šokiams. Taip pat labai smagu vaikams ir teatro užsiėmimai. Šiuo metu Lietuvoje siūloma labai daug užsiėmimų vaikams, tik kartais tėvams dėl didelės pasiūlos sudėtinga priimti tinkamą sprendimą. Tokiu atveju kreipkitės į tokias stovyklas organizuojančius darbuotojus, kurie Jums padės pasirinkti.

Nesvarbu kokią stovyklą išrinksite savo mažiausiam šeimos nariui, svarbiausia, kad ji atitiktų jo poreikius ir pomėgius, o smagiai praleistos vasaros dienos dar ilgai išliks atmintyje. Tai puikus būdas ne tik bendrauti su bendraamžiais, bet ir išmokti naudingų dalykų.

186
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *