Vaikiško dviračio pasirinkimas

Dviračiai vaikamsPavasaris ir šilti orai jau visai ant nosies, tad metas pasirūpinti dviračiais. Jei norite savo vaikus pripratinti prie dviračių nuo pat mažens, jiems būtinai bus reikalingi vaikiski dviratukai. Vaikiski dviraciai, kaip ir dviračiai suaugusiems, turi savų ypatumų apie kuriuos reikia nusimanyti prieš perkant. Rekomenduojame perskaityti šį straipsnį jei norite daugiau sužinoti apie dviračių vaikams savybes.

Reguliuojami dviračiai

Dauguma tėvų galvoja, kad pirkti naujo dviračio savo vaikams neapsimoka, kadangi jie greit jį išaugs ir jis taps nebetinkamas, tokiu būdu bus tik prarasti pinigai. Tačiau tai toli gražu nėra tiesa ir savo vaikams rekomenduojame parūpinti naujus ir gerus dviračius. Kaip jūs jau tikriausiai žinote, dviračiai susideda iš daug įvairių detalių, todėl jas galima keisti, modifikuoti ir t.t.

Dviračio dydžiui itin svarbus jo rėmo dydis, todėl patariame pirkti dviratį su rėmu, ant kurio lengva užlipti. Tokiu būdu su dviračiu galės važiuoti tiek mažesnis, tiek ir didesnis vaikas. Beveik visuose vaikiškuose dviračiuose galima reguliuoti tiek ir sėdynės, tiek ir vairo aukštį, todėl pasinaudoję šia galimybe pritaikysite dviratį prie savo vaiko ūgio.

Labai svarbu nepamiršti, kad vaikai dar nėra įgudę dviratininkai, todėl derėtų pasirūpinti jų saugumu. Visų pirma, jei jūsų vaikas dar labai sunkiai važiuoja dviračiu ir nesugeba gerai išlaikyti lygsvaros, galite įtaisyti papildomus ratukus ties galiniu jo dviračio ratu. Tokiu būdu padėsite jam išsilaikyti nenukritus nuo dviračio ir pripratinsite prie važinėjimo. Nepamirškite ratukų nuimti, kai vaikas jau drąsiai jausis ant dviračio.

Kiekvienas vaikas lipdamas ant dviračio turėtų būti su šalmu. Kritimai nuo dviračio, ypač vaikams, yra labai dažnas atvejis, todėl reikėtų tinkamai apsaugoti galvą. Na ir tikriausiai net nereikia minėti, kad dviratis turėtų būti techniškai tvarkingas – padangos tinkamai pripūstos, sumontuoti reikiami žibintai, visos detalės pritvirtintos stabiliai, o grandinės ir panašūs mazgai gerai sutepti. Vaikiško dviračio stabdžiai turėtų būti gerai veikiantys, tačiau ne per daug staigūs – leiskite vaikui pamažu priprasti prie važinėjimo, stabdymo ir įsibėgėjimo.

507
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *