Spaudos paslaugos

Mūsų amžiaus ypatumas – kad paslaugų teikėjai, kurie nori išlikti, turi taikyti išties platų paslaugų spektrą. Pavyzdžiui, kirpėjui nepakanka vien kirpti plaukus: jis turi mokėti ir daryti šukuosenas, ir dažyti plaukus, ir pinti kaseles, ir atlikti įvairiais kitas procedūras. Taip yra ir su spaustuvėmis: jei spaustuvė nori tvirtai įsitvirtinti rinkoje, ji turi pasiūlyti platų paslaugų spektrą, eiti koja kojon su mūsų amžiaus tendencijomis. Aukštas pozicijas šiandien „ima“ ir skaitmeninė spauda. Pasitelkiant šį spausdinimo būdą, spausdinti galima vizitines korteles, įvairią reklaminę ir mokomąją medžiagą, žurnalus, kalendorius bei knygas, atvirukus, vokus, korteles, sertifikatus bei įvairius diplomus  – viską, kas tik telpa į sąvoką „spauda“.

Knygų spausdinimas

spaudos-paslaugosTik didžiosios ir rimtos spaustuvės gali imtis knygų spausdinimo. Ir pats knygų leidybos procesas yra išties sudėtingas: reikia parašyti knygą, surasti redaktorius, korektorius, maketuotojus, galiausiai – ir leidėjus. Reikia labai tikėti savo idėja, kitaip knygos leidimo idėja bus nuostolinga. Reikia žinoti, kuo gyvena visuomenė ir kas jai įdomu bei aktualu. Žmones domina nebe paprastoji, bet internetinė spauda, žmonės nelinkę skaityti knygų – jie verčiau pažiūri filmą ar žinias, tad, imantis bet kokios veiklos, reikia pagalvoti.

Vizitinės kortelės

Be vizitinių kortelių neįsivaizduojamas nė vienas rimtesnis, atsakingiau į savo darbą ir veiklą žiūrintis verslininkas. Vizitinės kortelės padeda reklamuotis, o šios reklamos išlaidos yra santykinai nedidelės, nes vienos vizitinės kortelės spausdinimas kainuoja vos nuo keliolikos centų.

Katalogų, lankstinukų gamyba ir spausdinimas

Spaustuvė paprastai imasi ir katalogų, lankstinukų gamybos. Katalogai spausdinami užsakius vos nuo 1 vieneto – tai dar kartą įrodo šiuolaikinių spaustuvių lankstumą ir sugebėjimą prisitaikyti prie kiekvieno, net ir pačius minimaliausius poreikius turinčio kliento. Katalogus galima susegti, suklijuoti, susiūti, įrišti su spirale ar segti su specialiomis kilpelėmis.

Fotoknygos ir kalendoriai – bene populiariausi baigiantis metams ir ieškant dovanų idėjų

Šiandien daugelis spaustuvių teikia fotoknygų, atvirukų bei kalendorių gamybos ir spausdinimo paslaugas. Daugiausia kalendoriai užsakomi artėjant naujiesiems metams, kai sukrunta ne tik dovanų ieškantys žmonės, bet ir įmonių vadovai, suvenyriniais kalendoriais norintys pamaloninti savo klientus. Kalendorius gali tapti puikia efektyvios reklamos priemone. Fotoknygos, kalendoriai su nuotraukomis plačiai dovanojami šeimos nariams, mylimiesiems, kitiems artimiems žmonėms ne tik per Kalėdas. Šiandieninės spaustuvės leidžia pasirinkti, nes kiekviename puslapyje galima parinkti nuo vienos iki kelių nuotraukų, o kalendorių formatai – patys įvairiausi: nuo visai mažučių, vos sprindžio dydžio iki didžiulių, kabinamų ant sienos. 

118
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *