Spalvoti lęšiai – tinka kiekvienam

Gamintojai, gaminantys kontaktinius lęšius, varžosi tarpusavyje pristatydami vis naujus spalvotų lęšių pasiūlymus. Tokiu būdu jie siekia pritraukti kuo daug klientų, kurie nėra patenkinti savo natūralia akių spalva.

Kol rinkoje dar nebuvo
spalvotų kontaktinių lęšių, su vyzdžio spalva nebuvo įmanoma ką nors padaryti. O dėl šiuo metu esančios spalvotų lęšių gausos jokių problemų dėl to nekyla. Svarbiausia, kad lęšiai skirti ne tik turintiems regėjimo sutrikimų. Jokių bėdų dėl akių neturintys žmonės taip pat gali nešioti taip vadinamus lęšius be dioptrijų.

Su laiku apie lęšių nešiojimą kilo daugybė mitų. Jų priešininkai teigia, kad lęšių naudojimas yra nehigieniškas ir jų nešiojimas sukelia akių ligas. Kaip yra iš tiesų? Teisingas lęšių įsidėjimas ir išėmimas sumažina nepatogumus iki minimumo. Lęšis niekada neužkris už akies obuolio. Jau praėjus kelioms minutės po įsidėjimo pamiršime, kad užsidėjome juos ant akių. Tai, kad staigiai judant lęšis iškris, irgi yra mitas. Tai tiesiog neįmanoma. Lęšių naudojimas neužima daug laiko, išmokus teisingai juos įsidėti, šis veiksmas užims tik keletą minučių.

Medžiagos, iš kurių pagaminti lęšiai, praleidžia į akį didelį kiekį deguonies. Lęšiai yra gaminami atsižvelgiant į ragenos formą, dėl to netgi negali būti kalbos apie nepatogumą.

Taip pat egzistuoja mitas, kad nešiojant lęšius, negalima darytis makiažą. Visiška nesąmonė.

Tokiais atvejais reikia tiesiog pirmiausia užsidėti lęšius ir tada daryti makiažą, o vakare – pirmiausiai išsiimti lęšius, o vėliau nusivalyti makiažą.

Pakeisti rainelės spalvą kontaktiniais lęšiais yra žymiai geresnė mintis nei pasiryžti neseniai atsiradusiai rainelės spalvos keitimo operacijai. Priklausomai nuo poreikio ir noro, kasdien galima keisti akių spalvą. Pasiryžus operacijai, spalva pakeičiama visam laikui, blogiausia, kad jau niekada negalima susigrąžinti savo natūralią akių spalvą.

Geriausias sprendimas yra pirkti spalvotus vienadienius kontaktinius lęšius. Jie nereikalauja specialios priežiūros – ryte įsidedame, o vakare paprasčiausiai išsiimame ir išmetame.

52
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *