Kaimo turizmo sodybos kainos

Kaimo turizmas kiekvienais metais sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Didžiausio dėmesio sulaukia sodybos kaime, kurios yra gražiose, vaizdingose ar žymiose Lietuvos vietovėse. Populiariausios vietos poilsiui prie ežerų ar upių. Taip pat lankytojų mėgstami nacionaliniai parkai, kuriuose gamtos grožis stebina visus. Ypatingai karštomis vasaros dienomis lankytojų čia netrūksta. Renkantis poilsį gamtoje reikia atkreipti dėmesį į tai kokios yra kaimo turizmo sodybos kainos, kokioje vietovėje ji randasi, ar aplink yra vandens telkinių, kokios yra pramogos suaugusiems ir ar yra užsiėmimai vaikams.

Sodybos kaimeMūsų šalyje klestintis turizmas kiekvienais metais sulaukia vis daugiau poilsiautojų, kurie renkasi poilsį prie ežero. Tam puikiai tinka sodybos kaime. Sodybų šeimininkai nuolat sugalvoja savo lankytojams įvairių pramogų ir užsiėmimų. Nesvarbu kada atvyksite ar vasarą, ar žiemą, rudenį ar pavasarį. Jūsų laukia puikios vandens pramogos, pasiplaukiojimai valtimis, slidinėjimas, žvejyba, ekskursijos po apylinkes. Net galėsite eiti rinkti mėlynių, aviečių ar žemuogių. Toks užsiėmimas ypatingai bus smagus mažiesiems poilsiautojams. O šviežių uogų skonis nepakartojamas. Rudenį ypatingai gausu grybautojų, kurie miškuose vaikšto pilnomis pintinėmis grybų. Visiems bus smagu laiką leisti gamtoje. Net ir vaikais bus pasirūpinta. Renkantis sodybą poilsiui su mažaisiais šeimos nariais, išsirinkite tą, kurioje būtų įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir paruoštos maudynėms vietos. Jūsų atostogos bus ramesnės, kai Jūsų vaikai turės ką veikti gamtoje.

Ne paslaptis, kad būnant gryname ore pagerėja apetitas. Specialiose vietose galima išsikepti gardžios mėsos ar žuvies. Juk taip smagu gamtoje skaniai pavalgyti. Kaimo turizmo sodybos kainos yra įvairios. Galima išsinuomoti ne tik visą sodybą, bet ir atskirus kambarius joje. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai kas įeina į kainą. Kokios papildomos paslaugos suteikiamos? Kartais sodybos savininkai net ir už malkas yra nustatę mokestį, bet patogiau, kai Jums nereikia tuo rūpintis. Dažnai sodybų savininkai pasirūpina malkomis ne tik maisto kepimui, bet ir laužui. Taip smagu vakarais susėsti ir vakaroti prie laužo šviesos. Kaimo sodybose dažnai siūlomos pramogos, prieš atvykstant pasidomėkite kurios iš jų bus nemokamos, o už kurias reikės susimokėti papildomai. Galbūt patikusias rezervuokite iš anksto.

Renkantis poilsiui vietą labai svarbu nustatyti savo šeimos biudžetą. Iš daugybės pasiūlymų tikrai išsirinksite sau tinkamą. Ramybė, kraštovaizdis, grynas oras, tyras vanduo ir nepamirštamos akimirkos ilgai išliks Jūsų ir Jūsų šeimos narių atmintyje.

126
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *