Skystų tapetų privalumai

Kiekvienas pradėjęs remonto darbus nori, kad jie kuo greičiau būtų atlikti. Taip pat svarbu ir estetinis vaizdas. Sėkmingai sukurtas interjeras nesibaigia ties teisingai parinkta spalva sienoms, luboms ir grindims. Būtina atsižvelgti ir į raštus, medžiagas, jų suderinamumą. Dažai, skysti tapetai, įprasti tapetai ar kamštinė medžiaga renkamasi ne tik pagal kainą, bet ir pagal praktiškumą bei grožį.

skysti tapetaiLubų ir sienų dažai suteiks spalvą, o štai kamštinė sienų danga ar skysti tapetai gali suteikti ne tik tai. Jeigu dar neteko liesti kamštinės dangos ar skystų tapetų paviršiaus, tai dabar tam tinkamas metas. Prieš apsispręsdami ar dažyti, ar kitu būdų padengti sienas, turite sužinoti apie įvairias galimybes. Skysti sienų tapetai kaip ir kamštinė sienų danga yra gera šilumos izoliacija. Tokius paviršius liečiant jaučiama šiluma ir skirtumas, kuomet prisiliečiame prie dažais padengtos sienos. Kamštinė sienų danga pakankamai brangi, todėl norint kitokio sprendimo galima rinktis skystus tapetus, kurie dar vadinami dekoratyvine šilkine danga.

Ne tik puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis pasižymi tokia danga. Dar vienas didelis privalumas – garso izoliacija. Tai ypatingai tampa aktualu, kai planuojamas remontas senos statybos butuose. Juk visi žinome, kokios ten yra garso izoliacijos. Skysti tapetai gerai sulaiko garsus. Žodis „tapetai“ visuomet asocijuojasi su sienomis. Tačiau naudojant naujas technologijas galima skystus tapetus rinktis ir luboms. Interjerui tai suteiks išskirtinio stiliaus. Be to, galima rinktis įvairias spalvas ir atspalvius. Kartais pirkėjai nerimauja dėl tokios dangos patvarumo. Tačiau ir čia galime juos nudžiuginti. Jeigu ateityje ir atsitiktų kas nors su skystais tapetais, tai pažeistą vietą labai lengva perklijuoti. Paprasčiausiai nuo pažeistos sienos ar lubų nulupkite senąjį sluoksnį ir užtepkite naują. Neverta nerimauti ir dėl to, kad išdžiūvus naujam tapetų sluoksniui skirsis spalvos ir matysis linijos. To neatsitiks, o Jūs jokių skirtumų tarp naujo ir seno dangos sluoksnio neįžiūrėsite. Dėl šios savybės jie vis dažniau naudojami vaikų kambariuose. Nepergyvenkite, kad vaikai sugadins sienas ir Jums reikės iš naujo atlikti remonto darbus visame kambaryje. To daugiau nereiks, jeigu pasirinksite skystus tapetus.

Namuose atliktas remontas naudojant skystus tapetus bus puiki išeitis visiems, kurie nori grožio, geros šilumos ir garso izoliacijos bei puikaus kainos ir kokybės santykio. Taip pat nepamirškite, kad tai yra ekologiškai švari danga, kurią galite be baimės naudoti net ir vaikų kambariuose.

269
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *