Sienų šiltinimo darbus palikite profesionalams

Būsto įsirengimas reikalauja daug pastangų ir nelengvo daugiafunkcinio darbo. Jeigu namas statomas paties jame gyventi besiruošiančio žmogaus, reikia apgalvoti apie statybines medžiagas, tokius dalykus kaip šiltinimas putomis, izoliacinės sienų, stogo medžiagos, ir tik galiausiai galvojama apie dailylentes, dažymą, pilnos apdailos rengimą ir interjero dizaino pobūdį.

UAB Termo būstas – geriausios šiltinimo medžiagos

Apšiltina sienasBendrovė Termo būstas teikia kokybiškas šilitinimo bei hidroizoliacijos paslaugas. Naudojant naujausias technologijas, siūlomas toks būsto apšiltymas, kuris ilgai jums garantuotų ekonomiškas, sveikas ir šiltas gyvenimo sąlygas. Pagrindinės dvi bendrovės veilklos yra sienų apšiltinimas politeranu arba kitaip – putomis, bei besiūlių hidroizoliacinių dangų klojimas. Pastaroji procedūra atliekama norint apsaugoti sienas nuo drėgmės kaupimosi, galimų pelėsių atsiradimo. Hidroizoliacinė danga įpurškiama, naudojantis itin aukštu slėgiu ir yra itin elastinga bei atspari trinčiai. Sienų šiltinimas, tuo tarpu, bendrovėje atliekamas, naudojant itin ekologišką medžiagą – putų poliuretaną. Medžiaga pasižymi itin gera šilumine varža, dideliu sandarumu, ilgaamžiškumu ir yra pagaminta pagal naujausias technologijas. Toks apšiltinimas dabar populiarėja vis labiau, kadangi senų statybų butai, ypač kampiniai su laiko pasidarė ypač šalti, drėgni, žmonės priversti gyventi sveikatai kenksmingomis sąlygomis, kenčia nuo drėgmėje ir žemoje temperatūroje šaltuoju metų laiku susiformuojančių grybelių. Apšiltinimas poliuretanu nesukelia jokių kvėpavimo takų sutrikimų ir niekaip kitaip nekenkia sveikatai. Taip pat vienas svarbiausių aspektų, pakatinusių vystyti tokią sienų šiltinimo technologiją, yra didelės šildymo kainos, o žinojimas, kad šildymas švaistomas pro kiauras dienas priverčia dar labiau gailėtis dėl išleidžiamų pinigų. Juk net mažiausias pastato nesandarumas lemia resursų praradimą. Šiltinami ir nauji, ir seni namai. Šiltinimas putomis naudingas ir todėl, kad ne tik puikiai sulaiko šilumą ir neleidžia jai nutekėti pro nesandarias sienas į lauką, bet garantuoja geresnę garso izoliaciją. Tai ypač lengvai bet kokiai temperatūrai pritaikoma medžiaga, kadangi gali būti naudojama nuo 30 laipsnių žemiau nulio iki 150 laipsnių karščio, naudojant neįlgą laikotarpį. Putomis apšiltinami bet kokiu pobūdžio pastatai ir statiniai – gali būti komercinės, individualiaus būsto paskirties. Galima rinktis ne tik sienų apšiltinimui, bet ir pastato pamatų apšiltinimui, lubų apšiltinimui. Specialistai vienbalsiai sutinka, kad toks būdas apšiltinti pastatus yra vienas ekologiškiausių, ekonomiškiausių ir patvariausių. Suformavus T apšildomajį sluoksnį, jau galima dėti kitu sluoksnius, galiausiai galvoti apie sienų apdailą, dailylentes, parketą, tinką ir taip toliau.

UAB „Geros lentos“ dailylentės – subtiliausiai apdailai

Įsirenginėjant būstą, apšiltinimas, kamštinės medžiagos ir izoliacinės medžiagos yra labai svarbu ir reikalauja garai apgalvoto sprendimo, norint ilgai džiaugtis gerais rezultatais. Vykdyti būsto apdailą – kūribingesnis ir galbūt malonesnis darbas, tačiau labai svarbu, kad būtų pasirinkta ne tik graži, bet ir kokbiška apdailos medžiaga. Pavyzdžiui, siekiantys namuose sukurti jaukumo pijūtį, formuoti naturalumu dvelkiančią aplinką. Bendrovė siūlo didelį medinių dailylenčių pasirinkimą tiek lauko, tiek vidaus apdaila. Išskirtinio dizaino, įvairių spalvų, reljefo dailylentės, pagamintos pagal ekologišką ir draugišką žmogaus sveikatai technologiją. Dailylentės gali būti kalamos tiek išilgai, tiek vertikaliai, didelės priežiūros nereikalauja, yra lengvai nuvalomos. Žinoma, jei dailylentėmis yra kalamas išorinis būsto fasadas, šioms priežiūros gali prireikti daugiau, tačiau bendrovė siūlo net ir dailylenčių atnaujinimo paslaugą. Kelerius metus nekeista, nusidėvėjusi apdaila po rekonstrukcijos darbų vėl atrodo kaip nauja. Įmonė UAB „Geros lentos“ patikina, kad nusipirkus didesnį dailylenčių kiekį dėl transportavimo į reikiamą objektą klientai gali nesukti galvos – produkcija atvežama į bet kurią Lietuvos vietą, pristatoma ir iškraunama. Taigi, akivaizdu, kad tokie darbai kaip šiltinimas putomis ar dailylenčių kalimas bei klijavimas, turi būti atliekami su kokybiška produkcija, įsigyta iš profesionalų.

417
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *