Ryanair skrydžiai: ką vertėtų žinoti?

Keliautojai iš tiesų neretais atvejais ieško įvairių galimybių keliauti pačiomis palankiausiomis kainomis, ir neretai yra pasirenkami Ryanair skrydžiai, kurių kainos tikrai visada džiugina. Vis dėlto, skrendantiems šios skrydžių bendrovės lėktuvu neretai kyla klausimas, kokios yra skrydžio taisyklės, ir ką reikėtų žinoti skrendant šios kompanijos lėktuvu.

RyanairNeretai yra teiraujamasi, ar įsigyti bilietai gali būti grąžinami, jei dėl nenumatytų aplinkybių asmuo negali skristi, tačiau bilietai to padaryti nėra galima, išskyrus tuos atvejus, jei buvo įsigytas kelionės draudimas – tokiu atveju yra galimybė tai padaryti. Jei yra norima pakeisti skrydžio datą arba keleivio vardą bei pavardę, tokiu atveju yra taikomas tam tikras mokestis, tačiau gana dažnais atvejais tai gali viršyti ir pačių bilietų kainą – juk Ryanair lėktuvų bilietai kainuoja bene pigiausiai.

Taip pat teiraujamasi, ar keleiviams yra priskiriamos tam tikros vietos lėktuve, ir jos paprastai yra parenkamos atsitiktine tvarka: kai likus savaitei iki skrydžio yra atliekama registracija internetu, lėktuve yra priskiriamos tam tikros vietos, ir už jas nereikia papildomai mokėti.

Registruotas bagažas visada yra mokamas, tačiau su savimi galima pasiimti 55x40x20 cm rankinį bagažą, kurio svoris neturėtų viršyti 10 kg, ir 35x20x20 cm rankinę, kuri nebūtinai turi būti dedama į rankinį bagažą, kaip reikėdavo daryti anksčiau. dabar taip pat yra ir kitų pakeitimų: salone gali būti priimamas tik tam tikras kiekis rankinių bagažų, ir negalima būti užtikrintiems, kad bagažas tikrai bus skraidinamas salone: tam tikras kiekis bagažų gali būti skraidinamas salone, o likusieji – bagažo skyriuje (kur bus jūsų bagažas, tai sužinosite prieš pat skrydį, tačiau tuo atveju, jei jis bus priimamas į bagažų skyrių, už tai nereikės mokėti papildomai).

Nors neretai teiraujamasi, ar Ryanair skrydžiai suteikia galimybę skristi kartu su augintiniu, tačiau tokios galimybės nėra: gyvūnai negali būti skraidinami nei salone, nei bagažo skyriuje.

Asmenys iki 16 metų negali keliauti vieni, tad jaunesniems asmenims yra reikalingas lydintis asmuo.

Taigi, nors tam tikrais atvejais yra šiokių tokių nepatogumų, pasirinkus šią skrydžių bendrovę, tačiau, tenka pripažinti, kad Ryanair skrydžiai yra vieni pigiausių, o taip pat yra patogu tai, kad lėktuve yra priskiriamos vietos, o leistinas nemokamas bagažas yra pakankamai didelis.

345
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *