Pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai: ką gauname, o kas kainuoja papildomai?

Akcijos vilioja kiekvieną. Pigių skrydžių bendrovių siūlomas lėktuvų bilietų kainas pelnytai būtų galima vadinti akcijomis, trunkančiomis nuolat. Tačiau prie akcijos kainos, gerai įsižiūrėjus, beveik visada galima pastebėti nedidelę žvaigždutę, informuojančią, jog reikia ieškoti papildomos informacijos susijusios su konkrečiu pasiūlymu. Pastaroji dažnai nieko gero nežada….Tačiau su ja privalu susipažinti, norint nuspręsti, ar verta susigundyti pigių skrydžių aviakompanijų, tokių kaip Ryanair pasiūlymais.

Ką keleivis gauna sumokėjęs už pigių aviakompanijų bilietą?

ryanair pasiulymaiSumokėjus nurodytą sumą už bilietą, jūs įsigyjate garantuotą galimybę pasiekti planuotą pigios kelionės tikslą, veždamiesi su savimi nurodyto svorio bei gabaritų rankinį bagažą, kadangi Ryanair atveju, sumokate:

-degalų mokestį;

-oro uosto mokestį;

-atlyginimą skrydžio personalui;

-rankinio bagažo mokestį.

Be to, į lėktuvo bilieto kainą automatiškai įtraukiamas ir registracijos skrydžiui, atliekamos internetu, mokestis. Tad tikrai verta pasinaudoti šia galimybe ir išvengti papildomai apmokestinamos registracijos oro uoste.

Kokias paslaugas galima įsigyti už papildomą mokestį?

Vienas iš skiriamųjų pigių skrydžių bendrovių bruožų yra tas, jog lėktuvai nėra skirstomi pagal komforto sritis – ekonominę ir verslo klasę. Tačiau egzistuoja kitokio pobūdžio klasifikacija: automatiškai į bilieto kainą įskaičiuotos (jau minėtos) ir papildomai apmokestinamos paslaugos. Pastarosios nėra privalomos, tačiau gali būti pasirenkamos pagal konkrečius keleivio poreikius. Bene dažniausiai keleiviams prireikia registruoto bagažo paslaugos – kai nepavyksta daiktų sutalpinti į leistiną rankinio bagažo svorį. Taip pat aktuali paslauga, kurią galima pasirinkti (arba atsisakyti) rezervuojant Ryanair bilietą – kelionės draudimas.

Pamiršusiems atlikti registraciją internetu arba neatsispausdinus įlaipinimo kortelės oro uoste už šias paslaugas taip pat tenka mokėti kaip už papildomas. Papildomai tenka mokėti ir už savo klaidų taisymą arba aplinkybių koregavimą: skrydžio duomenų rezervavimą, datos keitimą ir panašiai. Egzistuoja ir visa eilė „prabangos“ paslaugų: maitinimas, pirmenybinis įlaipinimas, konkrečios sėdimos vietos rezervacija.

Taigi, nurodyta pigių skrydžių bendrovių bilietų kaina suteikia galimybę leisti į kuklią kelionę tiek prabangos, tiek gabenamo bagažo kiekio prasme. Norintys daugiau – moka papildomai.

200
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *