Rūbai internetu – taupantiems laiką

Rūbai gali ne tik paryškinti privalumus, bet ir paslėpti trūkumus. Rūbų, ypač moterims, niekada negana – sunku pasakyti, kiek jų reikia turėti savo spintoje, kad aprangą galima būtų rasti kiekvienai progai.

rūbaiTurbūt niekam ne paslaptis, kad moterys bene iš kiekvieno atlyginimo įsigyja bent vieną drabužį, tačiau ką daryti moterims, kurios neturi laiko vaikščioti po parduotuves? Kai kurios moterys daug dirba, kitos – augina vaikus, todėl ne visada galima rasti laiko apsipirkti. Visai kas kita – apsipirkti internetu. Tai tikrai neužima daug laiko, be to, dažnai kainuoja ir pigiau. Pavyzdžiui, perkamos suknelės internetu gali padėti sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Be to, dažnai internetu perkami rūbai būna tiesiog  įdomesni nei tie, kuriuos galime rasti parduotuvėse.

Rūbai, perkami internetu, paprastai būna siunčiami iš užsienio internetinių parduotuvių, o jose drabužių kaina dažniausiai būna kur kas mažesnė nei Lietuvos parduotuvėse. Galima rasti įvairiausių prekinių ženklų drabužių, dažnai – ir žymių firmų. Be to, prekių pasirinkimas dažnai būna platesnis nei parduotuvėse.

Suknelės internetu vasaros pabaigoje kainuoja tikrai pigiau nei vasaros sezono pradžioje – galima rasti įvairiausių akcinių prekių, ir mokėti tik pusę (ar dar mažiau)nustatytos kainos.

Kai kurios moterys nuogąstauja, kad rūbai, perkami internetu, paprasčiausiai gali netikti, tačiau ar tikrai verta dėl to baimintis? Internetiniuose puslapiuose, kuriuose prekiaujama drabužiais, dažniausiai įdeda ir dydžių lenteles, kurios padeda lengviau orientuotis, ar drabužis atitinka „S“, „M“ ar „L“ dydį, nes būna nurodytos apimtys centimetrais. Be to, kiekviena moteris turėtų nustatyti savo figūros tipą, ir į tai atkreipti dėmesį renkantis drabužius: kai kurie rūbai labiausiai tinka „liniuotės“ figūros tipui, kiti – „obuolio“ ar „kriaušės“ figūrai.

Kai kurie pardavėjai, prekiaujantys internetu, leidžia per 14 dienų grąžinti netikusį drabužį (arba brokuotą) grąžinti arba pasikeisti kitu – taip užtikrinama, kad klientas nepraras pinigų.

Kartais klientai nori drabužį gauti iš karto, tačiau pardavėjai, užsiimantys rūbų  prekyba internetu, stengiasi drabužį pristatyti kuo greičiau – dažniausiai per 3 darbo dienas. Siuntinys būna siunčiamas registruotu paštu, todėl jį gaunate tiesiog į namus.

Taigi, nereikėtų vadovautis kai kuriais mitais apie drabužių pirkimą internetu. Rūbai gali būti ne tik pigesni, bet ir įdomesni, atitinkantys kiekvieno skonį. Kadangi internetu perkami drabužiai paprastai kainuoja pigiau, kiekvienas gali sau leisti nusipirkti ir aukštesnės kokybės drabužių, pavyzdžiui, įvairių žinomų firmų rūbų.

205
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *