Rūbai ir auskarai internetu

Per amžius auskarai tapo neatsiejama moters įvaizdžio dalimi, juk taip malonu jais puoštis. Rafinuotumas, elegancija ir moteriškumas atsispindi šiuose papuošaluose, todėl nenuostabu, kad šiuolaikinė moteris neįsivaizduoja be jų savo kasdienybės. Gražiems auskarams sudėtinga atsispirti, todėl dauguma turi jų visą kolekciją, o gavus juos dovanų džiaugiamasi labiau, nei nauju indų ar puodelių rinkiniu.

RūbaiStilistai pataria puoštis ne tik klasika tapusiais auskarais pagamintais iš įvairių metalų, pavyzdžiui, aukso ar sidabro, bet ir išskirtiniais, kuriems pagaminti naudojama mediena, stiklas ar audiniai. Spalvų įvairovė, formos ir dydžiai gali nustebinti net ir labai išrankią dailiosios lyties atstovę.  Svarbiausia išsirinkti kokybiškus auskarus, nes netinkami gali ne tik sugadinti nuotaiką, bet ir pakenkti sveikatai. Atidžiai vertėtų rinktis ir auskarų metalą. Dažniausiai pasitaiko alergijos nikeliui. Bet jeigu tai ne pirmieji Jūsų papuošalai, tai Jūs jau galite tinkamai juos išsirinkti.

Auskarai ir rūbai dažniausiai derinami tarpusavyje, tačiau laisvalaikiui galima nepaisyti šios taisyklės. Tam, kad būtų paprasčiau neapsirikti perkant papuošalus internetu, galite pasinaudoti keliais patarimais. Klasikiniai ar kuklūs auskarai tiks einant į darbą, teatrą ar kitą kultūrinį renginį. Jeigu Jus pakvietė į pasimatymą ar tiesiog eisite susitikti su draugų kompanija, tai galite rinktis bet kokių spalvų papuošalus. Dydis turi ypatingą reikšmę. Čia dažniausiai daroma klaida, kuomet moteris ar mergina puošiasi netinkamo dydžio auskarais.

Visoms apvalaus ar plataus veido savininkėms stilistai rekomenduoja segėti nedidelius auskarus. Galima drąsiai rinktis pailgos formos papuošalus. Smulkaus veido pirkėjai geriau įsigyti apvalius arba išgaubtus auskarus. Pailgos formos veidui puikiai tiks masyvūs, o ovalo formos veido moterims pasisekė, nes jos gali segėti įvairių formų ir dydžių auskarus.

Ypatingas dėmesys skiriamas spalvoms. Rūbai ir auskarai turi derėti, bet nebūtinai būti identiški aprangai. Galite paprasčiausiai pritaikyti kelias spalvas ar detales, kurios yra aprangoje ir jas suderinti su papuošalais. Visada atrodysite puikiai, jeigu auskarus derinsite su apyranke. Tokiu atveju Jums nereikia galvoti apie kitokius galimus derinimus su rūbais.

Auskarus sau perka ne tik moterys. Tai gali būti puiki idėja tiems, kurie ieško originalios dovanos savo mylimajai, mamai ar geriausiai draugei. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip mėgsta puoštis dailiosios lyties atstovė, kuriai bus skirta ši dovana. Išsirinkę mėgstamo stiliaus auskarus galite juos paprastai įsigyti internetu. Tai užtruks vos kelias minutes ir Jūs jau galėsite laukti savo prekės.

105
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *