Populiarūs Vilniaus rajonai

Norintiems atvykti gyventi į Vilnių, verta išsiaiškinti, kokie rajonai, kokie būstai čia yra paklausūs ir populiarūs – juk reikės išsirinkti, kur gyventi. Viena iš vietų, kur šiuo metu traukia gyventi daug naujakurių yra Naujamiesčio butai.Tačiau yra ir daugiau populiarių rajonų.

Naujamiestis – svajonių rajonas jaunajai kartai

Butai NaujamiestyjeDabar labai dažnai į Naujamiestį atsikrausto būtent jauni žmonės, naujai pradėję kurti savo gyvenimą. Jiems svarbu būti tokioje aplinkoje, kurioje jaustųsi laisvi ir galintys gyventi, kaip nori. Kaip tik tokius jausmus sukelia Naujamiestis. Jis neskendi senų sovietinių daugiabučių dvasioje, Naujamiestyje gausu autentiškų prieškarinių ir vėlesnių gražios architektūros pastatų, individualių namų, pramoninių sektorių, šiek tiek dvelkiančių ir Berlyno dvasia. Taip pat naujai statomi Naujamiesčio butai iškart žada gerą gyvenimą sandariuose, šiltuose ir jaukiuose namuose, tad daug kas iškart ir dėl to nori čia kraustytis.

Nedrąsūs žingsniai stotyje

Kitas populiarus rajonas yra Stoties rajonas. Jis dar arčiau centro, tačiau jo populiarėjimas dar tik prasidėjęs. Kol kas jis labiau apima būtent įvairių įstaigų, kavinių atsiradimą šiose vietose, nes ten nėra tiek jau daug galimybių suteikti gyvenamąjį plotą. Tad stotis iš esmės tapusi tarsi senamiesčio plėtiniu – kur yra istorinės vietos, gražių pastatų, daug įstaigų, kviečiančių užeiti, kavinių, barų, ir gana mažai vietos gyvenimui, nes nėra daugiabučių ir kitų didelių namų. Tačiau norintieji gali rasti kažkokią vietą stoties rajone, ir už ją sumokėti netgi daug mažiau negu už senamiesčio palėpę.

Ateitis – Naujininkai

Žvelgiant į natūralius procesus, apėmusius Naujamiestį bei Stoties rajoną, daug kas drąsiai kalba ir apie tai, kad dabar eilė ateina Naujininkams. Tai jie netrukus taps tikru didžiausiu traukos centru, tai ten ims atsirasti nauji butai. Kodėl? Dėl puikios geografinės padėties. Tas rajonas taip pat yra centre, ir jis labai gražus, su nuostabiomis žaliomis miesto erdvėmis, su žaliuojančiais medžiais ir pan. Tik tereikia jį atgaivinti ir leisti gyvenimui ten tekėti sava vaga. Beje, Užupis kažkada buvo laikomas nusikaltimų rajonu, tačiau jis buvo prikeltas ir dabar mėgstamas menininkų ir pasiturinčių žmonių.

Senas bajoriškas Žvėrynas

Kol kas viena prestižiškiausių vietų vis dar išlieka Žvėrynas. Tačiau jis pasižymi tuo, kad jame nėra galimybių nusipirkti būsto. Naujų daugiabučių ten nelabai kas stato, yra tik labai seni. Taip pat Žvėrynas turi aukščiausias kainas, palyginus su kitais rajonais.

509
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *