Apie plienines stogų dangas

Norint užsidengti namo stogą iškyla mažytė problemėle – kokią stogo dangą pasirinkti. Egzistuoja įvairių rūšių stogo dangos, tad dažnai pasimetama svarstant, kuri danga yra geriausia. Gal rinktis vieną seniausių stogo dangų – molines čerpes? O gal itin lengvai ir greitai klojamą bituminę stogo dangą? Ar pasilikti prie Lietuvoje klasika tapusio cementinio šiferio stogo dangos? Tačiau pastaruoju metų daugelis renkasi santykinai naują ir be galo gražiai atrodančią  plieninę stogo dangą. Plieninės stogų dangos yra itin tvirtos bei tinkančios prie besikeičiančio Lietuvos oro. Taip pat jos labai tinka, siekiant sukurti įdomų, savitą namo interjerą, nes šių dangų asortimentas yra didžiulis. Nenuostabu, kad ši danga yra viena populiariausių, juk ji yra ne tik stilinga bet ir kokybiška.

plieninės stogų dangosKlojant šią stogo dangą elgsitės praktiškai, nes ją pasirinkus bus atliekamas projektas, kuriame įmonės darbuotojai tiksliai išmatuos jūsų stogo duomenis. Todėl remiantis statinio konstrukcija, gaminiai bus paruošti  būtent specialiai jums. Taip sutaupysite pinigų medžiagoms, nes bus apskaičiuotas santykinai tinkamas medžiagų kiekis.

Didelis privalumas yra tas, kad šios plieninės stogų dangos yra itin lengvai ir greitai montuojamos, tad stogo dengimas bus ganėtinai lengvas procesas. Plieninės stogo dangos svoris yra mažas, todėl tinka dengti ne tik mažas, bet ir itin dideles patalpas. Lengvas stogas užtikrins didelio pastato stabilumą, ypač tuomet kai karkasas nėra tvirtas, o tai dažnai pasitaiko statant dideles patalpas.

Plieninė stogo danga pasižymi ilgu tarnavimo laiku, nes jų paviršius padengiamas cinku, aliuminiu ar panašiomis medžiagomis. Tai leidžia užtikrinti, kad ši danga tarnautų nuo 25 iki 40 metų ar daugiau. Galiojimo laikas priklauso nuo vietovės, kuriame stovi namas ir jam tenkančių kritulių bei atsparumo ultravioletiniams spinduliams. Stogo dangos ilgaamžiškumas priklauso ir nuo lakštų polimerinio  padengimo medžiagos storio. Todėl kuo kokybiškesnę medžiagą pasirinksite, tuo stogas ilgiau išlaikys savo prekinę išvaizdą. Viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų polimerinių medžiagų yra poliesteris. Ši medžiaga populiari yra ne be reikalo. Tokį poliesterio populiarumą lemia tai, kad lakštas tampa labai tvirtas ir atsparus bet kokiam orui bei yra itin lengvai formuojamas, kas leidžia suteikti stogo dangai norimą formą. Poliesteriu dengti lakštai atitinka ekologiškos produkcijos reikalavimus, o šios sąlygos trokšta vis daugiau vartotojų.

Pasirinkus šią stogo dangą bus pasiūlytas patrauklus kainos ir kokybės santykis. Ši stogo danga yra pigesnė, lyginant ją su panašios kokybės stogo dangomis. Taigi, rinktis plieninę stogo dangą yra gana pigu, patogu ir praktiška.

161
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *