Pirkiniai iš Anglijos bei populiariausi prekybos tinklai

Didžioji Britanija, kaip ir Amerika, prieš keliolika metų tapo viso pasaulio emigrantų svajonių šalimi. Nors situacija bėgant metams šiek tiek pakito, atlyginimai nemažai krito, vis dar yra nemažai veiksnių, skatinančių gyvenimui pasirinkti Angliją. Vienas jų – tai pigesnis maistas, drabužiai ir pramoninės bei apskritai visų rūšių prekės.

Dėl kokių priežasčių verta apsipirkinėti Didžiojoje Britanijoje?

Pirkiniai iš AnglijosPirmoji priežastis – tai gerokai mažesnė prekių kaina. Ji mažesnė dėl to, kad didelėse valstybėse natūraliai yra ir didesnė konkurencija, tad prekybininkai, užsidedantys labai aukštus antkainius, pasmerkti bankrotui. Kainas reguliuoja pati rinka. Žinoma, ir Lietuvos rinka yra santykinai nemaža, tačiau kai kurių prekių antkainiai mūsų šalyje yra tiesiog kosminiai. Dėl to pirkiniai iš Anglijos vis populiarėja, atsiranda ir įmonių, siunčiančių prekes į Lietuvą, tarpininkaujančių įsigyjant ir siunčiant prekes. Ir vis tiek kaina išeina mažesnė, negu prekes perkant firminėse Lietuvos parduotuvėse. Gerokai pigesnes prekes galima įsigyti ir Anglijos elektroninėse parduotuvėse: dėl mažesnių patiriamų kaštų parduotuvių savininkai linkę taikyti lankstesnę kainodaros sistemą.

Prekių asortimentas ir pasirinkimas

Ne vienam Lietuvos gyventojui teko pastebėti, kad Lietuvoje vyrauja kiniškos prekės. Tuo tarpu pirkiniai iš Anglijos paprastai gaminami pačioje Didžiojoje Britanijoje, kitose Europos valstybėse. Žinoma, ir ten parduodamos prekės kartais būna atvykusios iš Kinijos, tačiau jų kokybė – gerokai aukštesnė. Yra tekę girdėti, kad vienas prekes ten gamina garažuose, o kitas – gamyklose. Pastarosios ir yra aukštesnės kokybės, rečiau genda.

Kur pirkti?

Mūsų tautiečiai turi kelis pamėgtus tinklalapius, iš kurių paprastai ir užsisakinėja. Vienas Anglijoje gyvenantis vaikinas pasakojo: „Anglijoje galima apsipirkti labai pigiai. Apsivilkti nuo galvos iki kojų gali už keliolika svarų, ypač per išpardavimus. Prekes perku Sportsdirect, „Ebay“, „Next“, „H & M“ ir kitose parduotuvėse. Ypač pigiai apsipirkti galima per išpardavimus, kai prekių kainos būna sumažintos net iki 90 procentų. Ir nuolaidos yra realios, ne taip, kaip kartais Lietuvoje – kainas dirbtinai iškelia, o paskui neva padaro nuolaidą. Perku Sportsdirect dar ir dėl to, kad čia galima rasti įvairių, ne tik sporto, bet ir laisvalaikio ar turizmo prekių. Viskas ateina vienu kartu, o pristatymo kaina – tikrai nedidelė“. Taigi Anglijoje rinka yra visai kita, tad ir prekių kokybė – ganėtinai aukštesnė. Lietuva didžiųjų prekybos tinklų kartais įvertinama kaip trečioji pasaulio šalis, tad ir į mūsų šalį siunčiamų prekių kokybei dėmesio skiriama gerokai mažiau.

99
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *