Pigūs skrydžiai – geriausias pasirinkimas, kai norisi pailsėti

Atšalus orams vis dažniau pagalvojame apie atostogas. Deja, iki vasaros dar  tikrai nemažai laiko. Šiuo metu įvairūs kelionių organizatoriai turi paruošę specialių pasiūlymų aplankyti svečias šalis. Siūlomi ir pigūs skrydžiai atskirai, ir paskutinės minutės pasiūlymai, į kuriuos įeina ne tik lėktuvo bilietai, bet ir apgyvendinimas viešbutyje ir pervežimas iki viešbučio nuo oro uosto ir atgal, kada jau teks grįžti atgal.

pigūs skrydžiaiPaskutinė minutė – tai paslaugų paketas, mėgstantiems suorganizuotas keliones. Nereikia per daug sukti galvos, kaip iš oro uosto nuvykti į viešbutį ir vėliau grįžti atgal. Tuo pasirūpina kelionių organizatorius. Tokie pasiūlymai itin tinka tiems, kurie į užsienio šalis keliauja pirmą kartą. Nereikia rūpintis, kad nežinosite, kaip elgtis, nuvykę į užsienio šalį. Jūs būsite palydėti iki pat viešbučio. Kai  kurie kelionių organizatoriai suorganizuoja susitikimus, kai jau esate nuvykę į užsienio šalį, kurių metu papasakoja, ką galima nuveikti, kartais pasiūlo iš jų nusipirkti apžvalginę ar kitokio pobūdžio išvyką. Kai kurių kelionių organizatorių gidai dirba ir svečiose šalyse, į kurias organizuojamos išvykos, taigi, galėsite per daug „nelaužyti liežuvio“ ir kalbėti lietuvių kalba.

Pigūs skrydžiai – puiki galimybė ne tik aplankyti savo svajonių šalį, bet ir užsieny gyvenančius artimus žmones, pavyzdžiui, gimines ar draugus. Pigūs skrydžiai Lietuvoje šiandien organizuojami ir iš Vilniaus, ir iš Kauno, taigi, tai yra dar patogiau –  rinkitės tą miestą, iš kurio Jums vykti patogiau. Seniau, kai daugiausiai pigių skrydžių buvo organizuota iš Kauno, vilniečiams tai sudarydavo kiek nepatogumų. Kadangi kai kurie skrydžiai buvo labai anksti, tekdavo į Kauną važiuoti automobiliu, o už stovėjimo aikštelę, žinoma, reikėdavo susimokėti, tai kainuoja, žinoma, ne taip ir pigiai.

Laimei, šiandien viskas daug paprasčiau, ir siūloma tikrai nemažai pigių skrydžių. Rinktis tikrai yra iš ko – šiandien ne taip ir brangiai galima aplankyti ir egzotiškas šalis. Ne sezono metu skrydžiai atpinga, taigi, galima pasinaudoti galimybe ir aplankyti tokias šalis, apie kokias jau seniai svajojote. Paradoksalu, tačiau kai kurie žmonės į pigius skrydžius žiūri įtariai, tačiau jaudintis tikrai nėra dėl ko – daugumos skrydžių bendrovių pateikiamos skrydžių kainos yra su įskaičiuotu oro uosto mokesčiu, taigi, yra galutinės. Pigūs skrydžiai gali būti puiki galimybė prasitęsti vasaros atostogas ir patirti dar daugiau įspūdžių, ir visai nesvarbu, kad vasara jau praėjo. 

212
2/5 ( 40% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *