Pigioms kelionėms geriausia rinktis Ryanair

Kuo toliau, tuo dažniau žmonės kuria atostogų planus ir neretai tam ruošiasi iš anksto. Vieni renkasi keliones autobusu, automobiliu ar traukiniu. Žinoma, patogiausia tai daryti lėktuvu, kadangi žymiai susitaupo laiko sąnaudos, o kartais skrydžiai gali būti pigesni nei, pavyzdžiui, keliaujant automobiliu nemažą atstumą. Taip pat nereikės sukti galvos, kas bus, jei automobilis vidury kelionės suges ir teks suktis iš keblios padėties svetimoje šalyje.

Renkuosi RyanairPaklausus žmonių su kokia aviakompanija tenka skraidyti dažniausiai, turbūt, didžioji dalis atsakytų jog su Ryanair. Kodėl? Nes Ryanair puikiai vykdo veiklą visoje Europoje ir, žinoma, Lietuvoje. Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Galima nukeliauti į daugelį šalių – nuo Norvegijos iki Izraelio, nuo Ispanijos iki Graikijos. Visai nebrangiai galima išmaišyti beveik visą Europą! Bendrovė siūlo geras skrydžių kainas, o jei pasitaiko specialios akcijos – skrydžių kainos dar labiau sumažėja! Žinoma, nors Ryanair bilietų kainos yra prieinamos, papildomos paslaugos pasiglemžia didesnius mokesčius. Todėl, prieš perkant bilietus, reikia labai gerai apgalvoti ir datą, ir kryptį. Ryanair skrydžio keitimo mokesčiai prasideda nuo keliasdešimt eurų, o jei sugalvosite neskristi ir savo bilietą perduoti draugui – keleivio pavardės keitimas kainuos net 110 EUR! Daug, tačiau reikia būti gudriems ir neteks nieko keisti.

Kas dar gerai? Dabar keliaujant su Ryanair galima pasiimti du rankinius bagažus. Seniau buvo vienas. O ir papildomai mokėti nereikia. Labai patogu, kadangi daugelis kartu vežasi nešiojamąjį kompiuterį, rankinę ar nedidelę kuprinę. Tad nebereikia visko sugrūsti į vieną bagažą. Maža rankinė yra nedidelė, bet jos svoris neribojamas, todėl galima pagudrauti. Pavyzdžiui, sunkesnius daiktus sukrauti į mažąją rankinę, o sveriamame bagaže talpinti lengvesnius daiktus, taip daugiau galima pasiimti. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į dydžius. Jei žymiai viršysite nurodytus apribojimus, gali tekti sumokėti nemažą sumą. Vėl gi – papildoma paslauga kainuoja nemažai. Ir nereikia pamiršti apie registruotą bagažą. Jei jis reikalingas, vertėtų šią paslaugą įsigyti bilietų pirkimo metu, kadangi vėliau bagažo mokestis keliais eurai išaugs.

Ir dar vienas pliusas – keliaujant su mažamečiais vaikais Ryanair leidžia nemokamai pasiimti vežimėlį ir automobilinę kėdutę (rašo, jog 2 vienetus – vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę). O vaikučiams iki 2 metų laidžia turėti 5 kg bagažą nemokamai. Vėliau vaikams priklauso toks pats bagažas kaip ir suaugusiems.

Skrydžio metu maitinimas lėktuve nėra siūlomas. Normalu, nes tai pigių skrydžių bendrovė, kuri orientuojasi į žemas bilietų kainas. O ir skrydžiai pakankamai neilgi, tad galima pabūti ir nevalgius. Galų gale, užkandžių galima įsigyti lėktuve.

O Ryanair bilietus patartina pirkti iš anksto. Taip galima sutaupyti, nes išpirkus pigias vietas, lieka brangesnės. Gerai, jei pasitaikys akcija, bet jei ne – nieko geresnio laukti nebereikės.

404
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *