Paslaugos skelbimuose, apie kurias nepagalvojote

Kiekvienas internete esantis skelbimas – tai vis kito ir vis kitoks žmogaus gyvenimas. Kažkam tai gal yra viso gyvenimo veikla, kažkam tik papildomas užsiėmimas. Apie kokias paslaugas, kurias reklamuoja žmonės skelbimų portaluose, labai retai kada susimąstome, nebent pamatome tą skelbimų katalogą?

Šulinių kasimas

Paskola JumsViename paslaugų kataloge yra skelbimas apie komandą, kuri teikia šulinių kasimo paslaugas. Kai pagalvoji, jeigu tau reikėtų šulinio, tikrai pats ar pati neitum kasti, nes tai fiziškai sunkokas darbas. Tačiau įsivaizduoti, kaip samdai kažkokį žmogų, kažkodėl irgi yra sunku. Gal viskas susiveda į baimę, kad kasti šulinius yra panašiai baisu, kaip ir kasti kapavietes. Tačiau nors šulinių prie namo, iš kurių būtų semiamas vanduo, yra nedaug, tačiau reikia visokių kitokių šulinių. Juo labiau, kai žmonės nori pasidaryti geoterminį šildymą. Tad tokie kasimo darbai atliekami tikrai ne vargšo duobkasio su lopeta, o pažangių technologijų.

Kapų tvarkymas

Kita vertus, skelbimas apie kapus nebūtinai reikš kapų kasimą. Kartais mus labai graužia sąžinė, kad neaplankome kapų, kur palaidoti artimieji. Baisu, kad ten galbūt piktžolės apaugę, viskas atrodo tikrai baisiai, žvakės niekas nedegina. Tačiau, jeigu jaučiame stiprų norą tuos kapus patvarkyti, tik neturime laiko, visada galime nusamdyti žmogų, kuris sako, kad tai yra jo darbas ir profesija. Kažkas į kapus ateina tikrai retai, o kažkas ten dirba savo kone pragyvenimui uždirbantį darbą.

Graviravimas

Visi mėgstame, kai dovanos, kurias kažkam dovanojame įvairiomis progomis, taip pat suvenyrai, lauktuvės, turėtų bent kažkiek asmeniškumo. Tačiau kartais ta dovana niekaip nebūna asmeniška, ir atrodo, nors galva į sieną daužyk – nieko gero. Taigi, jeigu turite kažkokią dovaną, kuri kaip daiktas yra maloni, graži, tačiau norite jai suteikti asmeniškumo: galite tiesiog pasamdyti žmogų, kuris sutiktų tą dovaną patobulinti, ant jos išgraviruojant vardą ar palinkėjimą.

Būrimas

Kas galėtų pagalvoti, kad tokia paslauga tikrai egzistuoja ir kad kažkas už moka pinigus? Tačiau galima pastebėti, kad internete, paslaugų kataloguose, yra ir tokių žmonių, kurie už pinigus jus ar ką nors kita galėtų išburti. Nesate nieko panašaus bandę? Nieko tokio, dauguma žmonių nebandę. Tačiau būrimas galėtų būti verčiau gera dovana per mergvakarį ar kitą šventę, kai norėsite kažkaip įdomiai nustebinti draugę. Žinoma, jeigu jai tokia veikla atrodo visiškai paika, tai gal geriau už tuos pinigus nusiveskite draugę į kiną.

518
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *